Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » En szeretnek teherbe esni...

En szeretnek teherbe esni ujra, parom nem akar kistesot a lanyunknak. Mik alapjan dől el a dolog? Ki engedjen? Nalatok hogy volt?

Figyelt kérdés

2015. febr. 4. 19:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a második gyerek után volt, hogy éreztem szeretnék még egy babát, de a férjem nem akart. Védekeztünk is aztán egyszer csak mondtam, hogy nekem egyik védekezés sem tetszik, nem jó.Igazából csak azt akartam vele megbeszélni, hogy esetleg térjünk vissza a gumira:) Akkor mondta, hogy úgyis akartál még egy babát, hát legyen. Kb ennyivel Ő elintézte, de tudtam, hogy nála ez a beleegyezés. Aztán nem védekeztünk és nem is jött a baba. Már egy éve nem védekeztünk és akkor sem jött. Már lemondtam róla, nem is tesztelgettem amúgy sem, meg semmi, és egyszer csak összejött. Annyira megijedtem, hogy felhoztam, hogy vetessük el, ha a férjem mégsem akarta vagy valami, tiszta bolond voltam. Férjem úgy leordította a fejemet, hogy azt hittem soha többet nem áll velem szóba. Azóta is várja a kisfiát. Valahogy nála átfordult minden egyik napról a másikra. Ő is úgy gondolta, hogy akarja. Amikortól nem védekeztünk. Minden hónapban várta, hogy majd pozitív lesz a teszt, és csalódott volt amikor nekem megjött, de félt erről beszélni, mert nem akart engem ezzel terhelni. Most már nagyon tervezget és a két csajjal folyamatosan hasaznak. A férjem valahogy nem az a megnyílós típus.
2015. febr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!