Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ügye nem lehet gond?

Ügye nem lehet gond?

Figyelt kérdés
Kedden kelett volna megjönnie és nem jött...a melleim fájnak nagyon kicsit néha fájdogál a hasam.a barátommal elég felelötlen modon a múlt hétenegyzser gumi nélkül 2 "ki-be" mozdulatot csinált...ughy hallotam h az előváladálkban minimális a spermium.általában 28 napos a ciklusom tavaly nyáron késet utoljára...
2010. febr. 12. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
előordulhat, hogy a stressztől késik, mert sokat idegeskedswz. persze a saját megnyugtatásodra én csinálnék a helyedben egy tesztet
2010. febr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tesztelj.
2010. febr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
tegnap megjött...ma szüleim mosnták h híztam és amelleim is nagyobbak lettek... és ez igaz...véletlen egybe esés?mit icsnáljak?
2010. febr. 16. 21:11
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki hízik, akkor általában a mellei is nőnek. Az ellentét is igaz, ha valakinél megindul a fogyás, alőször általában a melleken látszik meg.
2010. febr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha megjött és ugyanolyan mennyiségű és "minőségű" mint szokott, szerintem nem vagy terhes és csak az izgalom miatt késett. Mennyi idős vagy? Lehet hogy híztál és nött a melled, ettől az egésztől függetlenül is. De ha meg akarsz nyugodni, csinálj egy tesztet. Szerintem nem vagy terhes.

Nyáron miért késett?

2010. febr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok,de nem ettem töbeb tmitn szoktam nyáron sem tudom h miré tot még ien sem votl folyton vldekezünk pilanatnyi idiótaság volt:S byáron soakt csináltuk és aznnak tudtam be nem is izgultam
2010. febr. 16. 21:42
 7/10 anonim ***** válasza:
15 évesen még változik a tested. Még símán nőhet a melled, és igen gyakori, hogy a lányok ilyenkor felszednek egy-két kilót. Normális. Ne aggódj, két mozdulattól még nem leszel terhes. Mindig legyen ott a gumi az ágy, vagy a párna alatt, így nincs az, hogy a fene, hol van már a gumi? Tudom, milyen "nehéz" felhúzni a gumit, ha elkap a hév. De nagyon jó, hogy csak két mozdulat történt gumi nélkül. Nagyon vigyázzatok. Egyébként a gumit se árt ellenőrizni minden használat után, csak hogy megnyugodj.
2010. febr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%

Először is tanulj magyarul! Olyan szó nincs, hogy ügye!

UGYE, kedves kérdező?! Arról nem is beszélve, hogy 15 évesen még nem a szexen kellene, hogy járjon az eszed! Ráérsz még azt élvezni később is az életben!

2010. febr. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. És persze ezért le lettem pontozva... na erről ennyit....

Persze az a normális, hogy ha egy 13 éves lányra azt mondják, hogy "szexis"... Hallgassátok meg FankaDeli Kár című számát. Abból kiderül, hogy ez nem csak nekem csípi a szemem.

Én 18 éves elmúltam 3 nappal, amikor elveszítettem a szüzességemet, és most 34 éves fejjel azt mondom, várhattam volna, mert az a srác nem érdemelte meg.

2010. febr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
1 éve vagyok együtt a barátommal nagyon jól megvagyunk tudom jól h felelődtlen döntés votl anélkül...tisztában avgyok vel eh mi hogy van és szerintem (igy 15 évesen ahogy mondod) nem a kór számit hanem h szereted e az ilettőt és ő viszont szeret e!
2010. febr. 17. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!