Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor jobb gyermeket vallani...

Mikor jobb gyermeket vallani 25 környékén vagy 35 körül?

Figyelt kérdés

Minden szempont érdekel. A párom azt mondta bőven ráérünk 8-10 év múlva mikor remélhetőleg meg lesz mindenünk.

Anyagi problémánk most sincs de pár év múlva már tudnánk venni egy saját házat (hitel nélkül) és lenne még pár év összeszedni egy kis tartalékot.

Attól fél hogy ha most vállalunk babát örökre ezen a szinten fogunk maradni.


2015. febr. 23. 11:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..


Huszonévesen kb. rám is ez várt volna: "Nincs egy cél amit nagyon szeretnék, amit várnék, egy utazás, egy nagy bevásárlás, egy buli, egy összejövetel.

mert tudom nincs semmire pénzünk."


Nem minden az, hogy valaki fiatal anyuka. Ha nincsenek megfelelő körülmények, jön a depresszió, elmagányosodás. Nem tudja élvezni a gyerekezést és szerintem így én sem tudtam volna.

2015. febr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ez pont ezért egyéni. :) én több éve dolgozok, ugy érzem kieltem magam. Kiskorom óta tengerparti nyaralás, kb 17 es 22 eves korom között buliztam. Nincs más célom csak egy saját család. Mivel mindenkinek másak az igényei, igy ez a kor is egyéni mindenkinél. Nekem ez most van.
2015. febr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Apám 33 volt, amikor születtem. Én 33 voltam, amikor az első fiam született. Ha a fiam is így csinál, 66 évesen leszek nagypapa, 70 leszek, mire focizhatok az unokámmal. 80 leszek, mire szerelmes lesz, 84, amikor érettségizik...


Mindenki akkor vállal gyereket, amikor akar. De ha a mai eszem meglett volna 25 évesen, akkor akkor vállaltunk volna gyereket. Igen, akkor még fontosabb volt a pénzhajhászás. Ma már más a fontos. Egy biztos. A fiaimat korai családalapításra fogom ösztönözni.


Kérdező, a te párod lehet, hogy nem attól fél, hogy ezen a szinten fogtok maradni, hanem nem meri elkötelezni magát melletted. Gondolom az esküvő sem téma nálatok (még), ugye?

2015. márc. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!