Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen esetben lehetek terhes?

Ilyen esetben lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Január elején lefeküdtünk a barátommal. Akkor vesztettem el a szüzességemet. A gumi nem szakadt ki, vigyáztunk nagyon. Február elején megjött a havim, egy nappal rövidebb volt mint általában. Szombaton jött meg újra, most van a 3.napom, de nem gorcsolok annyira, és kevés is a menzeszem. Rendes piros vér jött, darabkákkal, mint szokott, mind a két esetben. Nőgyógyásznál voltam január közepén, miután lefeküdtünk, azert mert valami gombát kaptam el. Kérdésem az, hogy lehetek terhes? Az miatt lehet kevesebb? Rosszul nem vagyok, picit fáj a derekam, de az szokott. Illetve még február közepén betwg voltam, ez közrejátszhat a mensiben?
2015. márc. 2. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes! Betegség esetleg közrejátszhat!
2015. márc. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem, szinte kizárt, hogy terhes lennél. Akik véreznek terhesség ellenére is, azoknak azért nem erős darabos a vérzése, inkább csak maszatolós, pecsételős barnázós.
2015. márc. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!