Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy már volt ovum?...

Lehet, hogy már volt ovum? (hőgörbe)

Figyelt kérdés

[link]


Fura mert eddig mindig ck.16-19. napja közt volt ovum és akkor mennt felfele a hőm.Most meg már ilyen hamar megy felfele és lehet,hogy megvolt hamarabb?


2015. márc. 13. 18:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/108 A kérdező kommentje:

A régi görbémet igen egyszer már kiraktam :).

Hát nem tudom talámn sikerül-talán nem sikerül ma összebújni...

2015. márc. 14. 11:34
 12/108 anonim ***** válasza:
Szoritok, de a csütörtöki is meg jo lehet :) Nekem meg van egy het... addig lazitas :) aztan jön az izgulas, hogy sikerül-e :)
2015. márc. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/108 A kérdező kommentje:

Nézegettem most a régebbi görbéimet és azokon a nagy esés után már másnap fent volt a hőm.Nagyon kíváncsi leszek,hogy holnap mi lesz majd.Érdekes ebben a hónapban még nem volt tojásfehérje folyásom csak vizes.Egyébként meg száraz voltam vagy megvolt még...

Én is szurkolok Neked:)!Ha gondolod azért írhatsz ide meg persze Én is írok,hogy ha érdekel :)

2015. márc. 14. 12:05
 14/108 anonim ***** válasza:
Hogyne erdekele?! :) :) Irok majd, es varom a te eredmenyedet is! :) Szerintem holnap fel fog ugrania höd! :)
2015. márc. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/108 A kérdező kommentje:
Szerintem is csak nem tudom mennyire.Eddig az a tapasztalatom ha nem esett ovukor vagy csak kicsit esett akkor olyan 36,7-re ment fel,de amikor ilyen nagyon esett akkor meg egyből 37-re ugrott.Nagyon úgy tűnik,hogy 3 nappal rövidebb lesz a ciklusom :)
2015. márc. 14. 12:16
 16/108 anonim ***** válasza:
En arra tippelek, hogy minimum 4 tizedet felfele fog ugrani :)
2015. márc. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/108 anonim ***** válasza:
Kepzeld, nekem meg mult honapban jobb oldalon volt a peteeresem, es most is a jobb oldalon erzem a szurkalodast, vagyis inkabb enyhe görcsölest. Eddig az elmult nehany honapban mar a pozi lh teszt elött ereztem a peteerest, felvaltva a jobb es bal oldalon, de ez a honap fura, mert ketszer egymas utan a jobb oldalon erzem. Majd meglatjuk, mi sül ki ebböl. Januarban a bal petefeszkemnel volt ciszta, ami a februari vizsgalat szerint szepen felszivodott.
2015. márc. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/108 A kérdező kommentje:

Szurkolok nagyon :)!

Nekem is mindig a pozi lh teszt előtt éreztem ugyan ezt amit Te csak Én mindig a bal oldalt.Viszont most meg a jobb oldalon szurkált és görcsölgetett tegnap.Olyan volt mintha méhem lett volna,de már abban sem vagyok biztos...

Ami viszont biztos ebben a hónapban Nálam,hogy elkezdtem avivázni és valamit takarított mert sokáig megvolt és a vége felé fekete is volt...Nem lehet életlen,hogy pont most kezdett el a jobb oldalam is aktívkodni :).

Sikerült Páromat elcsábítanom,úgyhogy nincs nagy vész :P

2015. márc. 14. 12:49
 19/108 anonim ***** válasza:
Huuu, te kis huncut! :) Akkor megy az orias drukk. :)
2015. márc. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/108 A kérdező kommentje:

Hát muszály volt! :)Nem bíztam annyira a csütörtöki együttlétben.Mostmár nyugodt vagyok,hogy megtettünk mindent.

Írod,hogy már most érzed a szurkálódásokat.Lehet hamarabb lesz ovud?

Jajj nagyon izgulok,hogy holnap feljebb menjen mert akkor 29 napos lesz ez a ciklus és nem 31 :).

2015. márc. 14. 13:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!