Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy már volt ovum?...

Lehet, hogy már volt ovum? (hőgörbe)

Figyelt kérdés

[link]


Fura mert eddig mindig ck.16-19. napja közt volt ovum és akkor mennt felfele a hőm.Most meg már ilyen hamar megy felfele és lehet,hogy megvolt hamarabb?


2015. márc. 13. 18:58
 51/108 anonim ***** válasza:
Most kapcsolok! Boldog születésnapot! De szép ajándék lenne a baboca! :)
2015. márc. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/108 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)!Hát ha esetleg sikerül a baba és kislány akkor az pont a szülinapi huncutkodás ajándéka lenne :).

Gratulálok a fiadhoz :)!

Igen sok idő főleg,hogy mind a ketten egészségesek vagyunk.Nekünk az első baba 18 hónap után fogan,de ugyebár belőle Angyalka lett...

2015. márc. 15. 13:50
 53/108 anonim ***** válasza:
Hat az az angyalka meg vissza fog jönni! :) Nekem is van egy kisangyalkam valahol, bar ö meg el sem indult a fejlödes utjan, csak rajzolt nekem nehany halvany csikot a nem vart elött, majd idöben a nem varttal tavozott is, en is varom öt vissza! :)
2015. márc. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/108 A kérdező kommentje:
Sajnálom nagyon!Múlt hónapban Nekem is volt egy ilyen pozi tesztem mensi előtt,de sajnos 1 nap késés után megjött...ráadásul nem is 10-es hanem 25-ös tesztel teszteltem.Na de azt hallottam,hogy az ilyen kémiai terhességek után könnyebben teherbe lehet esni :).
2015. márc. 15. 14:42
 55/108 anonim ***** válasza:
Nagyon remelem! :) Kemiai terhesseg.. olyan furan hangzik. :) Most csinaltam lh-t, nem vartam meg az 5 orat, hat türelmetlenseg... Nagyon halvany a 2. csik, ez sztem estere se lenne pozi. De meg csak a 10. napon vagyok, szoval nem aggodok, erre szamitottam. Megint erzem a jobb oldalon az enhye görcsölest.
2015. márc. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/108 A kérdező kommentje:

Akkor majd 2 nap múlva lesz az igazán pozi :).

Nagyon szurkolok Nektek!!!!

Egyébként vegyél lottót....igazad lehet avval kapcsolatban,hogy ma reggel lehetett ovum ugyanis egész nap olyan bő folyásom van mint aki becsorgatott volna:).Csak az aggaszt,hogy nem tojásfehérje nyúlós hanem átlátszó vizes...

2015. márc. 15. 16:09
 57/108 anonim ***** válasza:

Na, jövö heten veszek is lottot, mert mar erik egy ideje a gondolat benne, hogy lottoznom kellene :) Pont a napokban emlitettem valakinek, hogy veszek :)


Szerintem megvolt az az ovu. Nekem most nyulos es eleg sok nyak volt, de feheres kicsit, nem teljesen atlatszo. Szerintem akkor atlatszo, amikor ovu van. A ciklus.hu-n van ugye a vizes, es tojasfeherjes. Hat en sosem tudom eldönteni, nekem melyik, mert nekem van a kremes, ragados, es van a nyulos feheres, es nyulos atlatszo :) :) Na most ebböl melyik a vizes es melyik a tojasfeherjes? :)

2015. márc. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/108 A kérdező kommentje:
Ha fehér vagy átlátszó kicsit nyálkásnak tűnő folyás amit 2 ujjad közt kitudodsz nyújtani az a tojásfehérje.Ha meg sima olyan mint a viz,átlátszó vagy fehéres nem nyúlós az a vizes folyás.A krémes ugyebár a fehér testápoló szerű.
2015. márc. 15. 16:28
 59/108 anonim ***** válasza:
Akkor nekem nagyon sokszor van tojasfeherjes, mert meg szoktam vizsgalgatni, es sokszor nyulos :) Annyi különbseggel, hogy valamikor kicsit feheres, valamikor meg teljesen atlatszo. A vizes az akkor nem is nyulik?
2015. márc. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/108 A kérdező kommentje:
A vizes nem az olyan mintha bep*siltél volna.Nekem mindig ovukor csak ilyen van.Nem is tudom mennyire termékeny...a nyúlós az a legtermékenyebb :)
2015. márc. 15. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!