Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy már volt ovum?...

Lehet, hogy már volt ovum? (hőgörbe)

Figyelt kérdés

[link]


Fura mert eddig mindig ck.16-19. napja közt volt ovum és akkor mennt felfele a hőm.Most meg már ilyen hamar megy felfele és lehet,hogy megvolt hamarabb?


2015. márc. 13. 18:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/108 anonim ***** válasza:
Megy a drukk mindkettönknek! :)
2015. márc. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/108 A kérdező kommentje:
Most este elkezdett szurkálni a jobb oldalam.Teljesen nem vagyok benne biztos,hogy a petefészkem,lehet a méhem is :).Nálad mizu?
2015. márc. 14. 19:32
 33/108 anonim ***** válasza:
Hat nekem ma elegge görcsölt a jobb oldalon, nalam egyertelmüen a petefeszeknel. Ma mar voltunk együtt, tulzasba se akarom vinni, mert akkor meg nem nönek uj katonak :) Lh tesztet meg nem akarok csinalni, majd ha lemegy a höm. Nekem akkor szokott pozi lenni az lh, amikor a leginkabb lent van a höm.
2015. márc. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/108 A kérdező kommentje:

Nem is szabad túlzásba vinni :).

Nekem a hőleesés előtti napon szokott pozi lenni az lh teszt,másnap leesik a hőm és aznap már negatív is.

Én azért nem tudom eldönteni mert a jobb (23x17mm) petefészkem kissebb mint a bal(41x36mm) és így améhemhez képest teljesen másképp helyezkednek el....

2015. márc. 14. 19:52
 35/108 anonim ***** válasza:
Hogy miket tudsz?! :) Nekem eddig az elözö 2 honap alapjan volt igy. Amikor lent volt a hö, akkor volt pozi. Masnap, amikor halvanyabb volt, akkor reggel feljebb ment a höm. Csinaljak megis egy lh-t? Annyira szurt ma, meg görcsölt.. ki tudja..
2015. márc. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/108 anonim ***** válasza:
Na, ellöttem egyet feleslegesen :) nagyon halvany a masodik csik, nagyitoval kell keresni :) :) Na mindegy, van meg 8 lh tesztem, az eleg lesz szerintem :)
2015. márc. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/108 A kérdező kommentje:

Csak onnan tudom,hogy melyik mekkora mert a vetéléses zárójelentésemben benne van egyébként soha nem tudtam volna meg.Novemberben lesz 3 éve,hogy volt egy 8 hetes vetélésem.

Lehet attól halvány mert ittál előtte.Gondolom az elmúlt 2 órában ittál mert nem gondoltad volna,hogy lh tesztet csinálsz.

2015. márc. 14. 20:22
 38/108 anonim ***** válasza:

Sajnalom nagyon a vetelest :(


Igen, ittam elötte, de annnnnyira nagyon halvany, hogy szerintem ez akkor se lenne ma pozi, ha nem ittam volna. Holnap csinalok majd egyet delutan ivas nelkül :)

2015. márc. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/108 anonim ***** válasza:
Mondjuk az se baj, ha ma pozi :) :) de sztem nem lenne az :)
2015. márc. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/108 A kérdező kommentje:

Nem kell sajnálni biztos nem hiába állt meg a pici szíve.Mostmár Én is túl tettem magam rajta és várjuk mikor kopogtat megint a gólya :).


Holnap majd kiderül akkor,hogy mi is lesz a tesztel :).Reggel jelentkezek,hogy mi lett a hőmmel :)

2015. márc. 14. 21:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!