Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most ártottam a babámnak?

Most ártottam a babámnak?

Figyelt kérdés

Reggel nagyon rosszul voltam,görcsöltem,bevettem egy magne b 6ot,és egy folsavat.most este szintén ugyanigy.

A folsavra az van irva hogy folsav 3 mg tabletta,ebből vettem be 2-t a mai nap folyamán.az sok?hogyan szedjem? Halvány pozi tesztem van,és azért kezdtem el szedni ezeket.


2015. márc. 17. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Es miért vettél be a rosszullétre folsavat?hanyingerre b6 okes..görcsre magnezium okes..folsav nem azért kell...nem lett semmi baja de mostanatol napi egyet vagy felet ahogy majd ahogy az orvos mondja..
2015. márc. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja meg majd terhesvitamint ..de. A magnezium is majd inkabb a vegen kell mert akkor lesznek feszülések görcsök!
2015. márc. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Begörcsölt a hasam,és megijedtem,aztán kiderült mosdóba kellett csak mennem...
2015. márc. 17. 19:14
 4/7 A kérdező kommentje:
Folsavat a baba miatt szedem,h ne legyen probléma.
2015. márc. 17. 19:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt 800 mikrogramm folsav bevitelre van szükség. Te kissé túladaholtad 3 mg= 3000 mikrogramm és te ebből 2db-ot vettél be. Szedj inkább terhesvitamint abban benne van minden elegendő mennyiségben.
2015. márc. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És ebből lehet baj???
2015. márc. 17. 19:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, csak ne egyél össze-vissza mindent, hanem csak azt, amit a doki mond.
2015. márc. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!