Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Enyhe hasi fájdalom olykor...

Luna26 kérdése:

Enyhe hasi fájdalom olykor kicsit erősebb görcsökkel lehet beágyazódás?

Figyelt kérdés
Egy éve endometriosisom volt mind a két petefészkemet érintette,kezelés után ebben a hónapban volt rendes mensim és peteérésem is..most viszont fáj görcsöl..

2015. márc. 25. 18:36
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nagy étvágy ami rám nem igazán jellemző
2015. márc. 28. 21:47
 12/20 A kérdező kommentje:
Szinte egész nap ennék és tegnap rózsaszínes folyás jelentkezett..(mindig van egy kicsi ami az öntisztulás gondolom én,ami most eelszineződött) Mitől lehet?
2015. márc. 30. 04:50
 13/20 anonim ***** válasza:

Nekem egy nagyon pici rózsaszínes folyás volt pecsételő vérzés helyett. Aznap be is fejeződött az erős görcsölés.


Nem tudom nálad ez van-e vagy esetleg vmi más, amig nem derül ki hogy megjön-e vagy mi a teszt eredménye addig csak találgatás. Mikorra nem várod?

2015. márc. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Olyan 6.-8.-ka közt kb nem mindig pontosan jön meg,ezért ezt nem tudom pontosan megmondani..
2015. márc. 30. 09:09
 15/20 A kérdező kommentje:
A rószaszin folyás meg egészen kevés és halvány
2015. márc. 30. 09:11
 16/20 anonim ***** válasza:
Akkor csak várni lehet most..
2015. márc. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

12.dpon vagyok és én is ugyanígy érzek görcsölés+derékfájás+pici rózsaszínes folyás.

Kedves 13-dik. Melyik napon voltak ezek a tünetek Nálad?

Kedves kérdező írd meg végül mi lett.

2015. márc. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Írok de valahogy úgy érzem összejön :-)
2015. márc. 30. 15:27
 19/20 anonim ***** válasza:
Nálam 7. dpon enyhe görcsölés, nem is fogtam rá. 8-9. dpo volt az a két nehéz nap, ebből a 9. nap volt nagyon rossz és amikor pisiltem ugyanolyan érzés volt amikor Aznap jön meg és olyan erősen van hogy mintha szakadna le a méhem.. Furcsa volt. Másnap reggel egy minimális rózsaszínes és utána már csak enyhe görcsök voltak ritkán. Rögtön csináltam egy elkapkodott tesztet és persze negativ lett.. Aztán elszámoltam három napig és akkor teszteltem pozit :D
2015. márc. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nagyon kíváncsi vagyok!Olyan boldog lennék! :-( :-)
2015. márc. 30. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!