Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet ez a furcsa...

Mitől lehet ez a furcsa menstruáció?

Figyelt kérdés
A menstruációm megjött úgy, ahogy számoltam, pont előtte 1 héttel voltam a barátommal együtt, megszakításos módszerrel. Leesett a hőm, a mellfájdalmam, illetve duzzanatom elmúlt. A vérzés mennyisége sok, élénk piros, darabos. 5 napig szokott tartani, a 4. nap már olyan, hogy fél napig barnázás, majd fél napig vérzés, az 5. napon már csak reggel van egy pici vér, a nap hátralevő részében barnázás. Ma vagyok a 6. napon, barnáztam, most viszont megint vérzek erősen. Délután mértem hőt (reggel nem tudtam), de a menstruáció után mért délutáni hőimhez képest a mai és a tegnapi is magasabb volt. Nem tapasztaltam még ilyet. Pajzsmirigy túlműködésem van, gyógyszert ugye szedek rá, ami pont tegnaptól lett csökkentve. Gondoltam arra, hogy nem e emiatt a hormonprobléma miatt vérzek eddig, de aztán a hő elbizonytalanított, igaz, délután mértem. Lehetséges, hogy ez terhességet jelent, a mensi előtt 1 héttel történt megszakításos aktusom után? Fiatalok vagyunk még, és most az egyszer nem védekeztünk, félek.
2015. márc. 26. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy terhes lennél. Azért volt egy pár napos menzesz és élénkpiros is volt. Azért vehetsz egy tesztet, jobban tippel mint én ez 100% biztos :D
2015. márc. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, lehet hormonproblema is, napközbeni hobol ne indulj ki.
2015. márc. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A hőmérős dologra rájöttem, nekem is volt már, hogy napközben nagyon-nagyon felment, sokkal jobban, mint "szokott", de reggel meg jó volt, tényleg olyan, mint minden ciklusomban. Most is élénk piros vér folyik belőlem, sötét szövetdarabkákkal/alvadt vérdarabokkal, és mensis görcsöm van.
2015. márc. 26. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!