Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi játszódott le bennetek,...

Mi játszódott le bennetek, amikor kiderült, hogy várandósok vagytok? Mit éreztetek?

Figyelt kérdés
Párommal már lassan egy éve rajta voltunk a babaprojekten, egészen februárig sikertelenül. Megannyi negatív teszt, csalódás, néha még sírás is. Most, márciusban végre összejött. Ma teszteltem pozitívat és most kavarognak bennem az érzések. Örülök természetesen, de valahogy még fel sem fogtam, hogy babát várok. Olyan hihetetlen, de persze jóóó nagyon :) Nálatok ez hogy volt?
2015. márc. 30. 10:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
6 év és a 3. inszeminációnk után egy negatív teszttel a "kezemben" mentem vérvételre (HCG). Gondoltam megbeszélem a dokimmal, hogy mostmár szeretnénk kezdeni a lombikot. Erre a vérvétel pozitív lett. Még ma is nehezen hiszem el, pedig már 2,5 éves a lányunk.
2015. márc. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
21 hónap után jött össze. rengeteg nega teszt,csalódàs,màr bele is törödtem h nekünk nem sikerül. 42.napon teszteltem gyönyörû pozit. elsõnek gondolkoztam h mi lehet az a 2.csìk mert nekem még olyan sose volt...:))))) 15hkm
2015. márc. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Mind a két lányomnál madarat lehetett volna velem fogatni.

Igaz, mi egyiknél se vártunk rá éveket vagy hónapokat. Szerencsére mind a két leányzó hamar összejött.

Mégis, annyira boldog voltam, mintha az utolsó reményünk lett volna az a hónap.

Nagyon vártuk mind a két leányzót. Az elsőnél annyira jó volt, hogy tele voltunk ismeretlen dolgokkal.

Imádtunk nézelődni, majd vásárolni.

A férjem mindenben segített és rendesen kikérte magának a dolgokat. :)

Elmondta, hogy neki melyik szín tetszik, milyen kiegészítőket szeretne. pl. elektromos hinta

Az álmaink babakocsiját lelkesen kereste ő is. Nélküle nem is mertem dönteni/megvenni.

Őt jobban meg kellett 1-2 dologról győzni, mint engem.

Imádtam összeírni a kelengyelistánkat mind a kétszer. Másodszor már könnyebb volt, mert volt tapasztalatunk (mi kell, mi felesleges) az első gyerkőcünk miatt.


Szóval, mi mind a két lányunkat úgy vártuk, mint a messiást. :)

2015. márc. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

mindkettő meglepi volt. Az elsőnél kellett egy nap hogy felfogjam, a fellegekben jártam, végig babás oldalakat olvastam, kis zizi voltam :). A másodiknál meg kétségbeestett és boldog egyszerre, mert 15 hónap lesz köztük, mi 20-25öt szerettünk volna :D. Szóval mindig örülök mikor eszembe jut és aztán meg jön az "úristen, hogy oldom én ezt meg :D".

Gratulálok!! Használjátok ki az időt egymásra, közös programokra és PIHENÉSRE!! :D

2015. márc. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Mi készültünk rá, vártam a pozitív tesztet, de mikor megláttam, furcsa érzés volt. Én alapvetően aggódós típus vagyok, így rögtön elkezdtem mindenen aggódni. Kellett pár nap vagy inkább hét, mire lenyugodtam, és elkezdtem örülni. Tiszta dili vagyok! :)


Amúgy pedig gratulálok! Igazi csoda ez! :)

2015. márc. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekünk majdnem 2,5 év után sikerült lombikkal. Nem volt az a kitörő öröm, inkább csak egy megkönnyebbülés, h véget érte egy széria, ami abból állt, h minden hónapban megjött, minden hónapban összetörtem. Egyszerűen nem mertünk neki örülni, nem is mertük elhinni a 12. hétig. Addig úgy voltunk vele, h talán terhes vagyok. Az se segített, h a 21. hétig vérezgettem, minden egyes vérzésnél beletörődtem, h lehet, nekünk csak ennyi jutott és itt vége. Aztán szép lassan engedett fel a szorítás.
2015. márc. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, nálam is el kell telnie néhány napnak, hogy felfogjam. :) annyira vártunk, most mégis olyan hihetetlen :)
2015. márc. 30. 12:02
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia. mintha magamat olvasnam. En ma teszteltem teljes pozit elotte halvanykak voltak. Nagyon vartam ezt a pillanatot szerettem volna mar atelni. Viszont most annyira furcsan erzem magam :-D Örülök nagyon de olyan panik fogott el vagy nem is tudom :-D tan meg fel se fogtam.

Boldog babavarast!

2015. márc. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi, és Neked is boldog babavárást! :)
2015. márc. 30. 12:58
 10/16 anonim ***** válasza:
Majd kiugrottam a borombol :D elotte csinaltam egy elkapkodott tesztet ami negativ lett. 3 nappal később ismeteltem de féltem ez is az lesz. És nézem nézem.. Mondom ott van vmi és majdnem ugráltam örömömben. Nekem nem volt mondjuk hihetetlen mert majd meghaltam két napig úgy görcsölt a hasam beagyazodaskor. Utolsó nap rosszabb volt mint maga a menzi. De akkor sem mertem beleélni magam csak amiatt nyilván.
2015. márc. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!