Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első babás várandósok, bennete...

Első babás várandósok, bennetek is van szorongás az anyasággal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Jó anya leszek-e? Alkalmas vagyok-e a feladatra? Tudom-e jól szeretni a gyerekemet?

Akinek vannak hasonló gyötrelmei, kérem ossza meg velem, hátha segít a kibeszélés! :)



2014. aug. 5. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

En nem az anyasaggal,hanem a varandosaggal vagyok igy.

Minden nap mikor felkelek imadkozom,hogy minden oke legyen a kisbabaval.. annyi szornyusegeg olvastam a terhessegem elejen par hetesen,hogy semmi masbol nem allok,mint aggodas..

ha tul sokat mozog,akkor miert? Baj van?

Ha nem erzem orakig,akkor miert? Baj van? Szoval jesszus..akkor erzem jol magam mikor dokinal vagyok es biztat,nyugtat

20hkm

2014. aug. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
anyasággal kapcsolatban bennem olyasmik voltak és vannak, hogy remélem nem rám fog hasonlítani szellemben, jellemben, külsőben...
2014. aug. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak félelmeim ..persze hat nincs még gyerekem..de úgy érzem menni fog mert mindenki megtudja csinálni,komolyan ismerek olyanokat akik előtte kb.magukat se tudtak ellátni vagy epp olyan eletet éltek,h szégyen és nekik sikerül. Akkor nekem miert ne menne:))
2014. aug. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 panka29 ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen gondolataim!Olyanok is hogy minden oké a babával! Sajnos még nem érzem mozogni, van amikor úgy gondolom hogy ő az! Még nem tudom elképzelni magam anyának, igaz már nagyon vártam rá!Meg néha egyedül is érzem magam!17hkm
2014. aug. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bennem is van szorongás. Évek óta erre vágytam, most még sem tudom olyan felhőtlen boldogságban megélni. Én egyrészt attól félek, hogyan fogom magunkat ellátni. Néha most is alig jutok a dolgaim végére, pedig egész nap itthon teszek-veszek. Másrészt pedig attól félek hogy nem leszek elég türelmes nyugodt. Sajnos hamar felkapom a vizet. A kialvatlanságtól is félek, hogy attól is ingerlékeny leszek, és nehogy a kicsin csapodjon majd le.

Bármennyire is igyekszünk felkészülni ez egy ismeretlen világ és mi jól akarjuk csinálni.

2014. aug. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Kedves utolsó válaszadó: magam sem fogalmazhattam volna pontosabban, épp ugyanezzel küzdök én is. Jó érzés tudni, hogy nem vagyok vele egyedül! :)
2014. aug. 7. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!