Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog pozit...

Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni április végéig! Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés
Az előző hónap folytatása
2015. ápr. 2. 07:17
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/473 anonim ***** válasza:

Sziasztok. A legalsó a mai. Nem tudom mire gondoljak. SZerintetek?

[link]

Lehet most várok egy pár napot, mert ezzel nem megyek semmire, hogy minden nap ilyen halványka. Vagy legyen negatív vagy legyen pozitív, de ez már idegörlő.


Vera, tudom miről beszélsz, sajnos velem ez már 3szor történt meg.

Már nem tudom mire vélni, azon gondolkozom, hogy mit kéne csináljak. Nincs valami tippetek? Orvos? (szerintem azt mondaná, hogy próbálkozzunk még), valami természetes? (méhpemő, palástfű tea, barátcserje?) van valami ötletetek??

Fanni

2015. ápr. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/473 anonim ***** válasza:

I, szerintem nagyon is reménykedhetsz! Nagy drukkolok!!

Fanni

2015. ápr. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/473 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Köszönöm a gratulációkat. :) Tegnap kibírtam hogy nem teszteltem,de ma már nem. Én úgy látom hogy erősödött,de szerintem csak akkor fogom tényleg elhinni ha a dokinál látom a képernyőn. :) Holnap kérek is időpontot. Ez a mai: [link]

Mindenkinek nagyon drukkolok! :)

Cs.

2015. ápr. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/473 anonim ***** válasza:

Cs, ez gyönyörűszép pozi, bárcsak ilyet látnék már végre én is :) hány hány hetes vagy??

Fanni

2015. ápr. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/473 anonim ***** válasza:
Úgy számolom hogy 4-5 lehet. (a teszt 10-es erősségű volt)
2015. ápr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/473 A kérdező kommentje:

Cs erősödött szerintem is :).


Nekem mensi sehol,hőm esett egy kicsit,reggeli teszt negatív....

2015. ápr. 6. 09:50
 87/473 anonim ***** válasza:

Cs!


gratulalok, ez szep pozi. Remelem az orvos biztatokat mond.


Fanni, sajnos nem tudok mit ajnlani erre a dologra. Bar egy orvosi latogatas nem arthat. Ha harom ilyen ested volt, ott valami bibinek kell lennie szerintem. Ez angliaban vagyok, itt az orvosok nem igen foglalkoznak ezzel, mondvan ennek igy kell lenni, ha nem egeszseges a terhesseg, azt a termeszet lerendez. De azzal mar nem foglalkoznak mit lehetne tenni hogy minden rendben legyen. Szerintem ha ez a baba is elmegy mennj el orvoshoz. De remelem hogy veled marad!!! Drukkolok

vera

2015. ápr. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/473 anonim ***** válasza:

Köszönöm Vera! Úgy értem, hogy ez lenne a 3.

Az első még tavalyelőtt decemberben volt, akkor nem próbálkoztunk még, csak besikerült egy alkalom, de persze, örültünk volna neki akkoris. Volt pozi tesztem, de másnap megött. A következő most februárban volt. Ha ő is elmegy, akkor tényleg nem stimmel valami :(

2015. ápr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/473 A kérdező kommentje:
Fanni nekem az jutott eszembe,hogy lehet nem elég a progid.Attól,hogy nem barnázol még lehet ez a baj.Az egyik ismerősöm is folyamatosan így járt mint Te,kapott progit és a következő hónapban nem halványodtak a tesztjei hanem erősödtek :)
2015. ápr. 6. 10:35
 90/473 anonim ***** válasza:
Gratulalok csajok a pozi tesztekhez! Fanni meg mindig ne csuggedj!! Nekem mikor elment a baba 4napig (egyre halvanyabb volt) lehetett latni de a 4.napon mar kb semmit.. Neked meg telnek a napok es a hcg szerintem inkabb stagnal mint csokken! Ez nem jelenti azt meg hogy baj van hiszen a menszeszed meg nem jott meg igaz? Ugyhogy ne aggodj! en a helyedben vennek terhesvitamint!!ha most nem is lenne sokeres a honap de a kovetkezo honapra mar felkeszulnel igy.. Viszont szerintem meg ne ird le ezt a honapot :)
2015. ápr. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!