Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog pozit...

Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni április végéig! Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés
Az előző hónap folytatása
2015. ápr. 2. 07:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/473 anonim ***** válasza:
Lemaradt a nevem... I Voltam utolsó
2015. ápr. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/473 anonim ***** válasza:
Gratula csajok a pozitiv tesztekhez!! :)) (3.vagyok)
2015. ápr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/473 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!


Végre Én is itt vagyok megint :)!


Gratulálok a pozi teszteseknek!A többieknek meg megy a drukk :)!


A görbém ilyen most:

[link]


Remélem ez az utolsó emelkedés jó mérés nem pedig csak szórakozik Velem a hőmérőm :)....Kedden egész nap szurkált a méhem meg a petefészkem és fura mert pont akkor volt az a nagy leesés...Semmi mensis tünetem nincs ami nagyon fura.Ma csináltam tesztet negatív lett igaz még csak 11 dpo-n vagyok és nem elsőből csináltam úgyhogy lehet még pozi :)Betáraztam húsvétra még 2 tesztet biztos ami biztos alapon!


Fanni a teszted pozi szerintem :).

2015. ápr. 3. 11:29
 44/473 A kérdező kommentje:

Ez lemaradt :)


1. Emi nemvárt ápr 29. (próbálkozás : jóó rég óta:( )

2. J nemvart apr. 1. (probalkozas: 11 honapja)

3. Ju , (mivel mar van J:) ) nemvart napja 17.-e (probalkozas elsőre..)

4. Tina nem várt: ápr 12.( első próbálkozás )

5. Móni, nemvárt ápr. 06. (3. hónap, első lh-tesztes hónap) :)

6. Eszti, nemvárt ápr. 10. (2. hónap)

7. Kriszti, nemvárt ápr. 7. (2. hónap)

8. Cs.,nemvárt ápr. 6. (2.hónap)

9. Andi, nemvart apr. 4. (sokadik honap).

10. Vera, nem vart kb aprilis 14 (18 honap, elso lh tesztes es nyak vizsgalatos ciklus)

11. Kriszti, ápr. 9. (16. hónap)

12.Nicol nemvárt ápr.06. (4 év nagyon késői ovu ebben a hónapban,beágyazódás körül nagy hőleesés)

2015. ápr. 3. 11:31
 45/473 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


En apr 1-re nem vartam, ma megjött, ugyhogy uj honap kezdödik. Ebben a honapban nem akarok erre koncentralni, ezert a gyakorira se jövök, mindenkinek nagyon szurkolok, ha lesz egy majusi csoport, akkor oda majd irok, hogy mi lett az eredmeny, addig nem foglalkozom a dologgal. :) Szurkolok mindenkinek, remelem majusban sok pozi tesztröl olvashatok!!!


Hajra!!!


J

2015. ápr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/473 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Emi 2 vagyok, mindenkinek gratulálok aki pozit tesztelt, remélem még sokan csatlakoztok hozzánk! :)


Mai tesztjeim a képen alul, felül a tegnapi:

[link]


Drukkolok mindenkinek ebben a hónapban! Akiknek megjött, ne keseredjetek el, mi 1 év 4 hónapig próbálkoztunk, és akkor jött, amikor nem számítottunk rá (Clostilbegyt, rossz UH eredmények, azt mondta még majdnem az orvos is, hogy ebben a hónapban nem sok esély van, de próbálkozzunk, hátha, és tessék...) :)

2015. ápr. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/473 anonim ***** válasza:

[link]


Ti látjátok?

I

2015. ápr. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/473 anonim ***** válasza:

én látom halványan!! :)

holnap vagy hétfő reggel tesztelj még egyet, akkor már erősebbnek kell lennie! mikorra nem várod?

2015. ápr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/473 anonim ***** válasza:
Naná hogy látom!!!! GRATULALOK!!! Ez tuti pozitiv!!!!! :))))
2015. ápr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/473 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen, szerintem.később volt pé
2015. ápr. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!