Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog pozit...

Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni április végéig! Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés
Az előző hónap folytatása
2015. ápr. 2. 07:17
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/473 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok!


Cs gratulálok ez pozi :)!


Fanni szerintem nem halványodott,de próbálj meg nem inni egy pár óra hosszáig és akkor tesztet csinálni mert így tényleg csak parázni fogsz megint.


65-ös simán lehet esélyes a hónapod a kisfickók elélnek 3-4 napig is bent :).


Nekem nincs semmi mensis tünetem,pedig ilyenkor már gyötörni szokott a hasfájás és a barna pecsét.Ma vagyok 14 dpo-n,teszt negatív habár Én is sokat ittam este.Tegnap délután fájt mensisen a hasam meg "remegett".Ez elég fura volt.Ma egy kicsit enyhén fáj a mellem de ennyi...Nem tudom bizakodhatok-e!A görbém ma ilyen lett:


[link]


Szerintetek?


Nicol

2015. ápr. 5. 11:55
 72/473 anonim ***** válasza:

Fanni nekem is napok óta késik és tegnap teszteltem.elöször halványat csütörtökön még negativ volt


Mindig ilyen tesztet használsz? Probálj másikat

I

2015. ápr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/473 anonim ***** válasza:
Csináltam egy másik fajtát is, azon is nagyon halvány, méghalványabb, alig látszik... Azt hiszem tudom mit jelent ez...Már megint.
2015. ápr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/473 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem torvenyszeru hogy mindig eros legyen a teszt..sok mindentol fugghet az erossege! Inkabb csinald ugy hogy varj meg legalabb 2napot es reggeli elsovel csinalj egy tesztet!
2015. ápr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/473 anonim ***** válasza:
Ja es meg annyit Fanni hogy en az elso babammal ugy voltam hogy 10napja kesett a menszeszem majd csinaltam aznap tesztet, ami negativ lett majd a kukabol kiszedve lett rajta halvany plusz csik :) es nem is jott meg aztan doki mondta hogy 2hettel fiatalabb a pici a vartnal :D szoval barmi lehet hidd el :)
2015. ápr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/473 anonim ***** válasza:

Sajnos velem már történt ilyen nemrég, úgyhogy tudom mi ez ... Akkoris ugyanígy kezdődött, halványabb tesz, aztán pár nap után semmi. Csak tudnám mi lehet ez. Kikészülök mostmár teljesen.

F

2015. ápr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/473 anonim ***** válasza:

Szia Fanni!

Remelem erosodni fog a teszted, es nem elhalvanyodik. Sajnos tudom hogy mitol lesz a halvany pozitiv teszt egyszer csak negativ. bocsi a magyar nevet nem tudom, csak az angolt - chemical pregnancy. Ez annyit takar, hogy letre jon a megtermekenyules, de begyazodas sajnos valami oknal fogva nem sikeres ezert a szervezet elkezd ugyan HCGt termelni de hamr le is all. Tavaly februarban volt egy ilyen esetem. Szetkurtoltuk csaladnak, rokonoknak. Aztan egy hetmulva jott a hideg zuhany.

Nem akartalak ezzel elkeseriteni. Fel a fejjel, hatha erosodik.


vera

2015. ápr. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/473 anonim ***** válasza:
Nikol teszteltél? Fanni?
2015. ápr. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/473 anonim ***** válasza:
Én csináltam.egy xepilt halványan ez is pozitiv a szombatu facelle teszten jobban látszik, szerintetek akkor baba?
2015. ápr. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/473 anonim ***** válasza:
I voltam.hogy ezt mindig lehagyom
2015. ápr. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!