Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog pozit...

Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni április végéig! Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés
Az előző hónap folytatása
2015. ápr. 2. 07:17
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/473 anonim ***** válasza:

Gratula mindenkinek.

Nekem egy nappal korabban megjott. :/

9. vagyok, Andi

2015. ápr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/473 anonim ***** válasza:
100%

I és Cs!

Gratulálok a pozitív tesztekhez! Olyan jó rögtön a hónap elején pozitív teszteket látni! :-) Már csömöröm van a sok negatívtól.


Szerintem nekem ugrott a hónap, bár még halványan reménykedem, de inkább jöjjön meg időben, mint hogy a reménykedés miatt késsen :-)


Móni, Andi, fel a fejjel, legfeljebb elhalasztjuk a pozikat a következő hónapra :-)


Remélem még sok-sok pozi lesz ebben a hónapban!


Kriszti (7.)

2015. ápr. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/473 anonim ***** válasza:

Köszi Kriszti!


Drukkolok mindenkinek!


Kibirtam hogy nem csináltam tesztet majd holnap reggel és remelem erősödik és tényleg baba van

2015. ápr. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/473 anonim ***** válasza:

I voltam


(ez mindig lemarad bocsánat)

2015. ápr. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/473 anonim ***** válasza:
Sziasztok csajok,nekem az lenne a kérdésem,h 33napos a ciklusom,de 2.an du es 3an hajnalban tudtam egyutt lenni a parommal,viszont 3,4en volt tojasfeherjes nyakom.ma felment 4 tizedet a homersekletem,akkor igy semmi eselye azoknak az egyuttleteknek,max kedden tudunk egyutt lenni ujra...
2015. ápr. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/473 anonim ***** válasza:

Lányok, nem tudom mire gondoljak, a tesztem ma is halávány. 6 napja késik... Úgy szerettem volna végre erős pozit látni. Bár az igaz, hogy megint sokat ittam este, és voltam éjjel is pisilni... Nagyon félek, hogy megismétlődik, ami februárban történt (voltak pozi tesztek, nem jött meg, aztán elhalványodtak a tesztek és az orvos sem látott semmit)

Ugye már erősnek kéne lennie 6 nap késés után? Amúgy most egyből kijött, kb 2 perc után már látszódott a csík, de nem erősödött (sőt, a tegnapelőtti, bár kicsit időn túl, de erősebb volt)

Szerintetek?

Fanni

2015. ápr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/473 anonim ***** válasza:

Jaaj, és Kellemes Húsvéti Ünnepeket mindenkinek!! Hozzon babát mindenkinek a nyuszi!

Fanni

2015. ápr. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/473 anonim ***** válasza:
Fanni! Linkeld be a teszteket, megnezzuk! :)
2015. ápr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/473 anonim ***** válasza:
Az alsó a mai :(
2015. ápr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/473 anonim ***** válasza:

Na a link lemarad.

[link]

Fanni

2015. ápr. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!