Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet terhesség?...

Szerintetek lehet terhesség? Lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Május elején kellene megjönni-e!

Nem tudom,hogy lehetne e ezek tünetek:

-Tegnap görcsölt a hasam baloldalt,ma semmi

-Úgy másfél hete nagyon sokat pisilek

- Tudom,hogy e torok fájás nem,de tagnap elkezdett picit kaparni a torkom,éjszakára olyan nagyon fájt nem tudtam aludni,ma délután lázam volt (nagyon-nagyon ritkán van lázam). 38.3 volt a lázam,vettem be lázcsillapítót,de nem megy 37,5 alá.

- A mellem olyan érdekes "nehéz"


Szerintetek? :)


2015. ápr. 22. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyedül az utolsó pont utalhat terhességre. De az sem ennyire korán. A május eleje nagyon messze van még.
2015. ápr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, nem szeretnelek elkeseriteni, de nem hinnem, h ezek terhesseg miatt lennenek. Ha majus elejen kellene megjonnie akkor meg igy is tobb, mint egy het van hatra. A laz es torokfajas inkabb torokgyulladas miatt lehetseges, a gorcsok meg elkepzelheto, h peteerest jelez. Persze ezektol fuggetlenul meg lehetsz terhes, csak ezek a tunetek nem amiatt vannak.

Amugy sztem rossz temakorbe raktad a kerdest :) inkabb a gyerekvallalas es nevelesbe passzol

2015. ápr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább az ezotéria rovatban kellene kérdezned, jóslásokkal ott foglalkoznak.
2015. ápr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amikor már késik, akkor érdemes tesztet csinálnod, bár van, hogy már előtte pár nappal pozitív.

Tojásfehérje szerű nyák nem távozott tőled?

Mert amit írsz, peteérés jelei is lehetnek.

Bár lázzal az sem jár, lehet, hogy csak elkaptál valamit.

2015. ápr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"-Tegnap görcsölt a hasam baloldalt,ma semmi "


Ez peteérés, kb. ma eshetsz teherbe, ha lesz együttléted egy fiúval, akinek az elmúlt 1-2 napban nem volt ejakulációja és vannak érett ivarsejtjei a heréjében.

:)

2015. ápr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!