Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom mi történik velem?...

Nem tudom mi történik velem? Kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés

2 hete voltam dokinál, hogy késik, erre csinált uh-t, nem látott semmit, írt fel gyógyszert, hogy megjöjjön. Már 4 napja nem szedem, azt mondta, hogy legkésőbb ilyenkor megjön majd. Persze próbálkoztunk babával is. Szóval a lényeg, hogy napok óta rosszul vagyok, émelygés, alig tudok enni, ha meg eszek rögtön rosszul is leszek. Baromira megjön érzésem van, folyton mintha "elöntött volna", de ha megnézem akkor viszont tényleg olyan mint a sivatag.

Nem tudom mi tévő legyek, mielőtt elkezdtem szedni a tabit csináltam tesztet, de negatív lett, most pedig nagyon aggódom.


2010. febr. 26. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Most is csinálhatsz egy tesztet, veszteni nem vesztesz vele semmit.


Norcolutot írt fel? Ha igen, amellett normálisak a tüneteid, akár van baba, akár nincs, bár az émelygés és a hányinger inkább babára utal, mint menszire.

2010. febr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen azt írt fel.

Arra gondolok, hogy a gyógyszer miatt. De már nem is szedem. Viszont a tünetek egyre aggasztóbbak.

2010. febr. 26. 13:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezért mondom, hogy tesztelj. A legutóbbi teszted már kőkori, legalább két hetes, ha jól számolom, igaz? Már rég elavult! Mire vársz még?
2010. febr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy jelenleg nem vagyok otthon. És itt a közelben viszont sehol se tudok tesztet venni(falu). Meg ezek a tesztek is...., én már nem bízom bennük. Akár milyet vettem vagy rossz volt, vagy egyéb okok miatt mutatott mindenféle valótlan dolgot.
2010. febr. 26. 13:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Rendelj a neten, pl a Vaterán. Két napon belül a kezedben tarthatod.


Nem tudom, miért jártál rosszul a tesztekkel. Nekem mindig azt mutatta, ami volt. Ha nem voltam terhs negatívat, amikor teherbe estem, akkor meg pozitívat.


Mindig tartottam otthon vagy kettőt arra az esetre, ha tesztelni akarnák.

2010. febr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindeggy mostmár megvárom a hétfőt, ha esetleg nem jönne meg addig, akkor azonnal megyek a dokihoz. Épp kezdtem feladni az erőlködést a baba témával kapcsolatban, erre bekavar ez is, áhh. De ha meg terhes vagyok és ettől a gyógyszertől baja lesz a babának én nem tudom mit csinálok. :(:(
2010. febr. 26. 13:54
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyébként azért járok mindig rosszul, mert vagy 2 helyett csak 1 volt a dobozban, vagy szétázott, hiába 10 mp-ig tartottam csak a vizeletben. Legutóbb meg vmi szelemcsík szerűség, az utána való meg függőleges helyett vízszintes csíkos lett. Szóval elegem van belőlük. :S
2010. febr. 26. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!