Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az alaphőmérsékletem nagyon...

Az alaphőmérsékletem nagyon alacsony, 35,5 és 36 között szokott mozogni. Most viszont már 6 napja 36,5. A mellem feszül, nagyon érzékeny, alhasi fájdalmaim vannak, a menzeszemnek a jövőhét végén kellene jönnie. Lehetek babás?

Figyelt kérdés
2007. nov. 3. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen lehetsz terhes.Ha jövőhét végén nem jön meg,akkor várj pár napot és cisnálj egy tesztet.Sok sikert!!!
2007. nov. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az hogy most magasabb a hőmérsékleted nem jelenti azt, hogy terhes vagy. Az alaphőmérséklet a mensi előtt 1-2 nappal szokott csak leesni. Kb a l4.naptól a tüszörepedést követően az alaphőmérséklet 37 C-ra vagy akár 37,5 C-ra emelkedik. A hőmérőzést reggel ébredés után még ágyban fekve kell megmérni vagy a szájban vagy a végbélben. Tehát ha a hőmérsékleted nem fog leesni és a mensid is késni fog szerintem akkor már reménykedhetsz, hogy sikerült. Én drukkolok, hogy sikerüljön.
2007. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem nem mindenkinél megy fel a hő 37-ig,főleg ha alapból alacsonyabb.A lényeg a tüszőrepedéskor ált picit leesik a hőm,majd megemelkedik és ez a magasabb meg is marad a ciklus második felében.Mens elött leesik,vagy ha sikerült teherbe esni lehet a beágyazódás után még egy emelkedés(ez a trifázisos hőm.görbe)ez legtöbbször terhességre utal,de persze van kivétel.Sok sikert!
2007. nov. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!