Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok ez elítélendő...

Mit gondoltok ez elítélendő vagy ideális?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm 25 éves, a párja 20 és most vállalnak babát. 3 éve vannak együtt, 1,5éve együtt élnek. Még nem házasok. A lánynak érettségie van,a baba után tanulni akar tovább. A pasi dolgozik, meg van saját házuk. Nem hitelre. De a lány akkor is csak 20 éves és még nincs szakmája se.
2015. jún. 1. 14:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
34%

Létezik ma már a Gyed extra, így apuka a 168-iknap után elmehet gyedre és mellette dolgozhat, szóval kb fél év az, amíg gyest kap.

Amúgy meg, ha minden ok a kapcsolatban és boldogok, miért ne lehetne babájuk?

A legjobb dolog fiatalon anyának lenni.

2015. jún. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Párom húgának se érettségije se szakmája, mégis 3 csodálatos gyermeke van, elsőt 20 évesen szülte és nála 10 évvel idősebb a férje, és boldogok a 3 kis szőkeség meg csudiszép egészséges gyermek mindent megad neki az anyukájuk és apuka is kitesz a családért. A kor vagy a végzettség nem fog szeretetet és törődést biztosítani egy gyermeknek sem, és manapság, ha valaki a tökéletes pillanatra vár mikor megvan minden karrier, ház, autó stb, akkor sosem lesz családja, (persze akadnak kivételek). Teljesen mindegy ki mikor szeretne babát, ha eljön az ideje előjönnek az ösztönök függetlenül a kortól. Ezt mindenki tudja aki átélte :)
2015. jún. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem elítélendő, mindenki azt csinál, amit akar. Se neked, se nekem nincs közünk, beleszólásunk.


Az már másik kérdés, hogy én nem csinálnám. Nálam elsődleges szempont volt a családtervezésnél, hogy előbb legyen végzettségem, dolgozzak néhány évet, hogy legyen egzisztenciám, és kapjak gyedet. Nem akartam, és most sem akarok kitartott nő lenni, nekem az a szerep kevés.

2015. jún. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!