Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Norcolut szedése mellett...

Norcolut szedése mellett teherbeesés?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok,vérzésszavarral küzödök.

Nőgyógyászati rendelésen 3 cikluson keresztül 7 napi nagy egy szem Norcolut bevételét javasolták.

Jelenleg a második ciklus 7.napján tartok.Óvszerrel védekezünk,mely sajnos ma,elszakadt.


Voltam ügyeleten azt mondta az orvos,hogy 7 napos Norcolut szedése után szinte kizárt a teherbeesés,pont ezt szolgálja az Escapelle is,nincs túl sok értelme bevenni..

Mit gondoltok?


2015. jún. 8. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a doki ezt mondta, csak tudja miről beszél.
2015. jún. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Háát igen,de ügyeleten voltam,nem ismerem a dokit,olyan lazának tűnt( a viselkedése,beszéde is az volt..).Nem szeretnék azért ráfázni,ezért kérdeztem hátha járt már így vki
2015. jún. 9. 00:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem jártam így, de a kolléganőm nagyobbik gyereke (20 éve) Norculut szedése mellett sikerült. Neki is azt mondta a doki, hogy nem lehet mellette teherbe esni.

Gondolom nem gyakori eset, de mint látszik, előfordul.

2015. jún. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!