Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az alábbi tünetekkel lehet...

Az alábbi tünetekkel lehet baba? én már nagyon tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés
Nagyon sok dolgot olvasok a neten...Hol a vizes folyásra mondják a babát hol a fehérre de az biztos hogy nekem mindig fehér folyásom volt menstruáció előtt de az utóbbi 4-5napban átváltott ilyen fehéres nyúlós nyálkás valamire és egyre több van belőle.Mostanában (3-4nap)három dolgot eszem csak: banánt,kukoricapelyhet tejjel és töpörtyűkrémet.(kukoricapehelyből 200-250g egy nap és 1L tejet)pedig soha nem ettem banánt a kukoricapelyhet meg egyenesen utáltam...most vagyok a 26.napon és a hőm 36,8..ma délután feszült az alhasam és tompán görcsöltem de máshogy mint menstruációkor szoktam,ez tartott úgy 5-6 percig majd elmúlt...19.napon volt jobb oldali petefészek szurkám és egy pillanatra görcsölt a hasam is.ez amit el tudok mondani az utóbbi 1 hétről..ki mit gondol?
2015. jún. 25. 18:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mikorra nem varod? Ebbol barmi lehet.. Amikor nagyon akartam a babat minden tunetem volt. Az elso honapban, mikor nem eroltettuk es nem.probalkoztunk tudatosan, terhes lettem. Nem magyaraztam be tunetet es nem is volt. A mensi 5 napos kesese volt az elso tunet es Te is akkor tudsz majd biztosat
2015. jún. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
még 2-3 nap lenne a nemvártig.most vagyok a 11.dpon..nem birtam magammal és csináltam 3 x-epil tesztet a 8. a 10.dpon és ma...de szerintem nagyon korai volt még mert ha van baba akkor még csak most fejeződik be a beágyazódás.igy úgy döntöttem nem csinálok több tesztet amig nem késik 5-6 napot a nemvárt
2015. jún. 25. 19:00
 3/22 anonim ***** válasza:
Varj meg a teszttel, ha baba van, nem megy sehova, de igy csak elkeseredsz a negativ tesztektol :) Nemvart utani reggelen szerintem mar mutatja az xepil
2015. jún. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
félek hogy az is negativ lesz :(((
2015. jún. 25. 19:07
 5/22 anonim ***** válasza:
En nagyon drukkolok neked :)
2015. jún. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
köszönöm :) remélem pozi lesz :) de próbálok úgy hozzá állni hogy ha nem akkor sincs baj mert új hónap új remény :)
2015. jún. 25. 19:14
 7/22 anonim ***** válasza:
Igy van :)) Majd ird meg mi lett az erdemeny!:)
2015. jún. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
rendben :) megirom mindenképp :) de nagyon izgulok :D:D mensi előtt minden hónapban 2-3nappal szoktam barnázni...de most az sincs...de nem élem bele magam
2015. jún. 25. 19:22
 9/22 A kérdező kommentje:
mára nem várom...digitális CB-vel negativ lett :( ha nem jön meg 1hét múlva tesztelek megint..nehéz lesz kivárni de megpróbálom
2015. jún. 28. 06:53
 10/22 anonim ***** válasza:
Sajnalom!:( Drukkolok hogy baba legyen :)
2015. jún. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!