Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Februárban volt missed ab-om...

Februárban volt missed ab-om vetélés miatt. Azutáni hónapokban teljesen normális volt a menstruációm,28-29 napra megjött, normális ideig. Az elmúlt 3 hónapban teljesen megbolondult. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Teljesen kétségbe vagyok esve.

Először 3 napot, utána 1 hetet és most 9 napot késett. Ma jött meg, vizes-véres a menstruációm. Nagyon szeretnék babát, de félek, hogy valami baj van.

Volt már valaki így?


2008. szept. 2. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! nekem májusban volt mmissed ab-om. Azóta visszaállt a vérzésem! Szerintewm menj el orvoshoz mindenképpen! Ne aggódj,minden rendben lesz!
2008. szept. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem márciusban volt,és az első 3 hónap ugyan olyan volt mint elötte,de az enyém is teljesen felborult.

Én most akarok visszamenni,mert én is úgy érzem valami nincs rendben!

Hiába monták hogy a harmadik hónap eltelte után lehet próbálkozni,de azért a hormonoknak idő kell míg helyre áll,itt vagyunk mi élő példának!!!

2008. szept. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is kivagyok, már nagyon szeretnénk a babát, de így nem tudom, hogy jön össze. Én most elhatároztam ezt a hónapot végig hőmérőzöm és kipróbálom az ovu tesztet is, mert már attól félek nincs peteérésem sem. Remélem minél hamarabb összejön nekünk is végre.
2008. szept. 2. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!