Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitív vagy szellemcs...

Halvány pozitív vagy szellemcsik? Facelle vizeletsugaras teszt, járt már vki így?

Figyelt kérdés

Élőben jobban látszik a csik csak nem tudom el dönteni h szürke vagy rózsaszín :S nem bírtam ki a napot és délután teszteltem, nem is volt annyira koncentrált a vizelet. 14 dpo-n vagyok. Holnap kéne nem meg jönnie :/


[link]


Itt mintha rózsaszín lenne :


[link]



2015. júl. 1. 14:26
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ilyen facelle tesztjeim voltak. Időn belül jöttek ki a csíkok, halvány rózsaszínűek voltak, de baba nem lett.

2015. júl. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Ezt szomorúan látom :(
2015. júl. 1. 17:02
 13/34 A kérdező kommentje:
2015. júl. 1. 17:49
 14/34 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Aki nem látta a 2 csíkot. Talán ezeken a képeken látja. Vakunál mintha rózsaszínes lenne....

Amúgy negatívba át téve látszik a szellemcsik? :S

2015. júl. 1. 17:51
 15/34 anonim ***** válasza:
En latom mire gondolsz Kerdezo, de szerintem negativ...
2015. júl. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Látom én is, de a facelle elég érzékenyen mutatja, ez vagy száradási csík, vagy később fogant. Az ovud napját tudod? Nekem a facelle a 15.dpo-n erősebb volt sokkal, mint az x-epil, viszont hallottam már olyat, hogy az x-epil megbízhatóbb, pont emiatt. A másik két tesztet nem próbáltam.
2015. júl. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Na mégegyszer, szóval a vizeletsugaras facelle-t nem ismerem, a tesztcsíkos volt erősebb, mint az x-epil.
2015. júl. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Nincs még mindig semmi rajta.
2015. júl. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Ez sajnos csak száradási csík
2015. júl. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Hát én szinte minden teszten látni szoktam, amit a kérdező, de ez szerintem negatív. Sejtem, mire gondolsz, de szerintem szellemcsík. Ettől még lehet baba, de én ezt nem mondanám pozinak.
2015. júl. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!