Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitív vagy szellemcs...

Halvány pozitív vagy szellemcsik? Facelle vizeletsugaras teszt, járt már vki így?

Figyelt kérdés

Élőben jobban látszik a csik csak nem tudom el dönteni h szürke vagy rózsaszín :S nem bírtam ki a napot és délután teszteltem, nem is volt annyira koncentrált a vizelet. 14 dpo-n vagyok. Holnap kéne nem meg jönnie :/


[link]


Itt mintha rózsaszín lenne :


[link]



2015. júl. 1. 14:26
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
teszteltél? Mizu? :)
2015. júl. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Hát mivel a HCG 2 naponta duplázódik ezért megvárom a szombatot.. addigra ha van vmi ki kell mutassa erősebben :)
2015. júl. 2. 09:20
 23/34 anonim ***** válasza:
Talán mintha lenne rajta valami. Nekem nemvárt előtt 5 nappal lett nagyon halvány facelle tesztem, vizeletsugaras!Másnap reggel egyértelmű volt! Nekem soha nem mutatott téves eredményt, ellenben más tesztekkel. Az x-epil nekem később lett csak pozitív. 14hkm
2015. júl. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Szia. Én az ennyire halvány, talán száradási csíkos teszteknél, nem bírtam magammal, és vettem egy kazettás Prediktor Early tesztet, ami már tökéletesen kimutatta a pozitívat délutáni vizeletből. A helyedben kipróbálnám. :) Remélem jó hírt írsz majd. :)
2015. júl. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Egyértelműen pozitív. Halványan, de ott van a 2. csík! Persze ez még nem jelenti azt, hogy lesz is baba a dologból... Mindenesetre szurkolok! :)
2015. júl. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Csajok ez ugye megint csak szellemcsik? :S

Most már tényleg úgy vagyok vele h vagy jöjjön meg vagy legyen egy normális egyértelmű 2 csíkos tesztem :(

Ez intimed teszt.

2015. júl. 3. 11:56
 27/34 A kérdező kommentje:

32ik ciklus napon vagyok és elvileg a 16 dpo-n.

Szóval vagy hamarosan meg jön vagy későbbi ovum lehetett

2015. júl. 3. 12:00
 28/34 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de full negatív
2015. júl. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Mintha.. de nem látom a színét. Tudom mit érzel, én is ebben voltam pár hónapig. Én a helyedben vagy gyógyszertári 10-es érzékenységűvel csinálnék, vagy mint mondtam Predictor Early-vel, az is érzékenyebb, és az már ha ez halvány, tuti kimutatja. Ha pedig száradási, akkor pedig negatív lesz.
2015. júl. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

Az a baj h a színét én sem tudom megkülönböztetni. De szerintem csak szellemcsikok :S

Mindegy várok.. Ha nem jön meg be ruházok egy digitális clearblue-ra. Ott nincs szellemcsik.

2015. júl. 3. 14:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!