Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt akinek épp az elmaradt...

Volt akinek épp az elmaradt PMS tünetei jelezték a babát?

Figyelt kérdés
Holnap nem kellene megjönnie, ilyenkor mar előtte egy hettelhéttel szokott görcsölgetni a hasam, most pedig semmi. A mellem sem faj. Volt valaki aki innen tudta hogy baba van?

2015. júl. 3. 11:46
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:
na nekem sem jött még meg (mindig reggel szokott mire felkelek) de már fájdogál a hasam és a derekam. Hát, majd kiderül mi lesz belőle, megyek vásárolni, lehet veszek egy tesztet is, hogy hétfőig ne ezen gondolkozzak :)
2015. júl. 4. 07:39
 12/55 anonim ***** válasza:
Tedd azt :)
2015. júl. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 A kérdező kommentje:
Na csináltam egy facelle tesztet, szerintem negatív bár ha nagyon nézem mintha lenne ott valami. Mindenesetre van még egy amit hétfőn ellőhetek :) jaaa és nem fáj a hasam már és semmi, és nem is jött meg :)
2015. júl. 4. 10:57
 14/55 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen elmaradtak a mensi előtti tünetek..nem számoltam terhességre, de mégis baba volt, persze ahogy megvettem a tesztem kezdett fájni a pocakom. Így a pozi teszt után majd első doki után visszagondolva semmi mensi előtti tünetem nem volt :)
2015. júl. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 A kérdező kommentje:
Lehet csajok, hogy csak kedden jelentkezem mert komplikációk akadtak :D deeee még nem jött meg :)
2015. júl. 5. 16:10
 16/55 anonim ***** válasza:
Várom majd a fejleményeket. Drukk! :)
2015. júl. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 A kérdező kommentje:
Holnap reggel tesztelek mára behivtak dolgozni hajnalban igy elmaradt. De még nem jött meg, viszont megint fajdogál a pocakom :(
2015. júl. 6. 09:54
 18/55 A kérdező kommentje:
[link] nem értem. Csont negatív. Pedig még mindig nem jött meg...
2015. júl. 7. 06:26
 19/55 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( Teljesen lehetséges, hogy a nagy meleg okozza a késést :( Fel a fejjel legközelebb sikerül :) (amíg nem jön meg addig meg szabad reménykedni nega teszt ellenére is :) )
2015. júl. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 A kérdező kommentje:
mondjuk elég rövidek a ciklusaim. 26 naposak most vagyok a 29-en. Pár nap múlva újra tesztelek, semmi jele, hogy meg akarna jönni.
2015. júl. 7. 07:09
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!