Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt akinek épp az elmaradt...

Volt akinek épp az elmaradt PMS tünetei jelezték a babát?

Figyelt kérdés
Holnap nem kellene megjönnie, ilyenkor mar előtte egy hettelhéttel szokott görcsölgetni a hasam, most pedig semmi. A mellem sem faj. Volt valaki aki innen tudta hogy baba van?

2015. júl. 3. 11:46
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
Még van remény!Nekem csak a 6.hét után lett pozitív! :)
2015. júl. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 A kérdező kommentje:
sosem késett még, bár igaz, lehet, hogy csak ez a hirtelen meleg, bár nagyon nagyon nagyon boldogok lennénk ha nem az időjárás szórakozna velünk. Utolsó, csak a hatodik hét után? mennyivel a nemvárt után teszteltél először pozitívat? Volt valami tüneted azon kívül, hogy nem jött meg?
2015. júl. 7. 08:47
 23/55 A kérdező kommentje:
a Mensi előtti állapotokhoz képest (szárazság) most észrevehetően több folyásom van nem tudom ez számít e (fehér,viszonylag sűrű, szagtalan). 2 nap mulva ha addig nem jön meg újra tesztelek.
2015. júl. 7. 09:48
 24/55 anonim ***** válasza:
100%

Az jó jel ha van fehér folyásod pláne hogy előtte nem volt!

Nagyon sok kismamának a terhesség jele a fehér folyás....

Drukkolok,majd remélem megírod mi lett! :)

2015. júl. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az nálam is így volt! Nekem a hasa görcsölegetett az elején, és elég sok folyásom volt, kicsit át is váltott sárgásba- már-már barnásnak láttam így elszaladtam orvoshoz, de nem volt semmi baj!

Drukkolok, majd írj! :)

9-es válaszoló

2015. júl. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 A kérdező kommentje:
Eléggé elvagyunk keseredve, mert ma reggel majd szét durrantak a cickóim, a párom elzavart tesztet csinálni, biztos voltam benne, és ő is, hogy két csíkos lesz, de mint láttátok semmi sincs rajta. Megint fájdogál a hasam, de mensi sehol. Hát lesz, ahogy lesz, várok, ha nem jön meg kétnaponta tesztelek
2015. júl. 7. 17:50
 27/55 A kérdező kommentje:
Még annyi, ami most jut eszembe, hogy 2 napja "belenyilallt" a méhembe, mintha valami tűt egymás után néhányszor beleszúrtak volna. Lehet valami ciszta miatt nem jönne meg?
2015. júl. 7. 17:57
 28/55 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló tüneteim voltak. Mikor meg kellett volna jönnie, előtte 1 nappal elkezdett fájdogálni a hasam, és ez eltartott jó pár napig. Nekem mondjuk egyértelműen pozitív lett a 2. késési napon, azóta is a cicik nagyon érzékenyek, és nőnek mint a gomba. :D

Lehet, hogy csak később mutatja ki neked a teszt, az a tuti, ha tesztelsz reggeli pisiből, ha nem jön meg 1-2 hétig, akkor a helyedben elmennék dokihoz, tuti ami tuti alapon.

2015. júl. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 A kérdező kommentje:
hát, görcsölget a hasam, reggel azt hittem, hogy megjött, de nem. De szerintem megfog, mert teljesen olyan érzés mint mielőtt megjön úgyhogy kicsit szomorú vagyok.
2015. júl. 8. 07:13
 30/55 anonim ***** válasza:
Azért mert úgy érzed hogy megfog jönni,még nem biztos hogy meg is jön! :) Rengetegen vagyunk akik ugyan úgy érezték hogy mindjárt megjön,de nem jött és baba volt!!Ne keseredj el,mert semmi nincs veszve..
2015. júl. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!