Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt akinek épp az elmaradt...

Volt akinek épp az elmaradt PMS tünetei jelezték a babát?

Figyelt kérdés
Holnap nem kellene megjönnie, ilyenkor mar előtte egy hettelhéttel szokott görcsölgetni a hasam, most pedig semmi. A mellem sem faj. Volt valaki aki innen tudta hogy baba van?

2015. júl. 3. 11:46
1 2 3 4 5 6
 31/55 A kérdező kommentje:
Csajok van egy extra halvány pozitívom nem első pisiből :D nem bírtam magammal beugrottam a patikába :D megpróbálom lefényképezni, még jó, hogy kettőt vettem, a másikat reggel megcsinálom :D :D
2015. júl. 8. 11:22
 32/55 anonim ***** válasza:

Gratulálok! :)

Na ugye hogy kár volt elkeseredni.... :D

Boldog babavárást!

2015. júl. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 A kérdező kommentje:
nem tudom lefényképezni fényképen semmit nem látok pedig élőben még forgatni sem kell... lehet nem is pozitív? :O
2015. júl. 8. 11:35
 34/55 A kérdező kommentje:
2015. júl. 8. 12:02
 35/55 anonim ***** válasza:

Hát én így ezen nem látok semmit. :s

Esetleg más fényviszonyok mellett fotózni?

2015. júl. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 A kérdező kommentje:
átvittem a szomszédnak azt mondta ő is látja. De nem értem miért nem látszik fotón.
2015. júl. 8. 12:14
 37/55 anonim ***** válasza:
ezen a képen nem látni második csíkot,de ha ti látjátok akkor ott van! :)
2015. júl. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
Ezen most én sem látok semmit. De várok még majd képet, ha ti látjátok, erősödni fog az. :)
2015. júl. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 A kérdező kommentje:
holnap nem csinálok inkább majd csak két nap múlva. Nem szeretném hiú ábrándokkal áltatni magam. Ha két nap mulva is ilyen lesz akkor tuti nincs baba. Pedig már 4 napja késik, a cicim is eres (a párom vette észre és valóban) Pozitívnak kellene lennie. Reggelente egy órácskát görcsölgetek aztán semmi. Vízszerű folyásom van azóta, lehet csak felfáztam.(?)
2015. júl. 8. 14:05
 40/55 anonim ***** válasza:

A felfázástól nem eresedik a cicid!!!!!! :)

Ott baba lesz :)

2015. júl. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!