Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt akinek épp az elmaradt...

Volt akinek épp az elmaradt PMS tünetei jelezték a babát?

Figyelt kérdés
Holnap nem kellene megjönnie, ilyenkor mar előtte egy hettelhéttel szokott görcsölgetni a hasam, most pedig semmi. A mellem sem faj. Volt valaki aki innen tudta hogy baba van?

2015. júl. 3. 11:46
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztatást :) jól esik, borzasztó ez a bizonytalanság. Nem is tudom, hogy akik már sokadik éve próbálkoznak, hogyan bírják lelkileg.
2015. júl. 8. 16:27
 42/55 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit,csak legyen igazunk :)

Akiknek sokáig nem jön össze,biztos nagyon nehezen viselik a sok csalódást de mindig ujjul t erővel mennek neki a következő hónapnak,és persze minden pillanatban támogatják egymást!

2015. júl. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 A kérdező kommentje:
Hát, még mindig nem jött meg, a reggeli görcsölgetés is elmaradt. Holnap lesz a legújabb teszt, ha az is negatív, akkor elmegyek dokihoz. Ebben a nagyonhalovány pozitívban csalódtam, mert utána olvastam (pregnasens) teszt volt, és másnak is volt halvány úgy, hogy nem volt terhesség
2015. júl. 9. 08:49
 44/55 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák!Addig van remény amíg nem jön meg :)

Bízzunk benne hogy a holnapi teszted olyan pozitív lesz hogy mindenki látni fogja :D

2015. júl. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 A kérdező kommentje:
hát, nagyon nagyon remélem :D bár az előzőnél is biztos voltam benne, hogy pozi lesz, ma is émelyegtem kicsit, de a bátyám felesége mondta, hogy neki 7 nap késés után lett csak pozitív, pedig 27 napos ciklusai vannak és középidőben volt peteérése... Érdekes.
2015. júl. 9. 09:16
 46/55 A kérdező kommentje:
ez a ma reggeli...ugyan olyan halvány mint 2 napja :( [link]
2015. júl. 10. 07:20
 47/55 A kérdező kommentje:
meg fog jönni :( mikor most pisiltem icipicit véres volt a papír... :(
2015. júl. 10. 08:06
 48/55 anonim ***** válasza:

Ezen most látom az a halvány második csíkot! :)

Nem olyan biztos hogy mert egy pici folt volt akkor meg is jön!Türelem,és várj!

2015. júl. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 A kérdező kommentje:
vérzek... barnás, néha piros vér, mintha vizes lenne.. elég furcsa... a hasam is görcsölget.... nagyon csalódott vagyok :(
2015. júl. 10. 12:15
 50/55 A kérdező kommentje:
nem elég hogy vérzek, még hányok is :(
2015. júl. 10. 14:48
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!