Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha már 5 napja késik, és még...

Ha már 5 napja késik, és még negatív a teszt, akkor már biztos, hogy nem terhesség?

Figyelt kérdés
Mindig szabályos óramű pontos ciklusaim vannak, de már kezd elszállni a reményem. Van még rá esély hogy pozitívat tesztelek?

2015. júl. 9. 09:49
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Lehet hülye kérdés, de lehet azért negatív, mert nagyon sokat iszom mostanában a nagy meleg miatt?
2015. júl. 9. 12:23
 12/17 anonim ***** válasza:

Szia most én is celed izgulok baba ügyben! :)

A tesztet reggeli első vizeletből csináld, akkor a leg koncentrálltabb a Hcg ha van. :)

És utána ihatsz amennyi jólesik!

2015. júl. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok elírtam.. nem celed hanem veled!! :D
2015. júl. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Úgy lesz, most dolgozom, a páromat elküldtem teesztért, hogy reggel megtudjam csinálni. Csak az a baj, hogy borzasztó szomjas vagyok. Étvágyam viszont nics, csak az édesség csúszik le. Vannak tüneteim ma kb 30 szor voltam már pisilni, de ezt betudom inkább annak, hogy iszok mint akinek kötelező. Borzasztó sok a savam lehet azért vagyok ilyen szomjas.... Szomorú leszek ha negatív lesz, reméltem, hovy hamarabb fény derül a dologra :D
2015. júl. 9. 16:02
 15/17 A kérdező kommentje:
Van egy halvány nagyon nagyon nagyon halvány második csíkom ami a párom szerint..."az alig látszik, az nem az" :D de 2 nap mulva újra tesztelek
2015. júl. 10. 07:22
 16/17 A kérdező kommentje:
nem kell újra tesztelni... 6 nap késés után most iszonyatos görcsök kíséretében elkezdtem vérezni...
2015. júl. 10. 08:27
 17/17 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, sajnálom, megértelek.
2015. júl. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!