Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát várok e fogamzásgátló...

Babát várok e fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés
3 éve rendszeresen szedek fogamzásgátló tablettát. De az utóbbiidőben gyomor fekélyem volt és kaptam egy domperidon nevű kapszulát aminek elvileg elég nagy a hormon tartalma a párommal 2015 07 15 in voltunk együtt meg persze előtt utána is párszor de ekkor volt peteérésem azóta folyamatosan pisilni járok pedig nagyo nagyon rossz ivó vagyok (max 1 liter naponta ) görcsölök mintha meg akarna jönni nyilaló érzéseim vannak odalent a petefészkemnél illetőleg egyik nap csak kicsit pecsételtem viszont nem feszülnek a melleim egyántalán és nem érzékenyek viszont megjelent mind a két mellemen két nagyobb ér is ami nagyon látszik +kicsit 2 napja émelyget a digitális menzi naptárram szerint 3 napot késik de mibvel gyógyszert szedek így lehet hogy csak azért nem jön meg mert ugye a következő levelet szedem már sajna most tezstet még nem tudtam venni mert diák vagyok és még nem kaptam fizut de kiváncsi vagyok vajon babát várok?
2015. júl. 16. 13:30
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért kissé ideges és figyelmetlen vagyok jelen pillben :) és elfelejtettem írni .,hogy a híres gyógyszer a dienille amiről úgy tudom elééggé gyenge
2015. júl. 16. 13:39
 2/13 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem,ha tegnap volt ovud,akkor,hogy késhet 3 napja?
2015. júl. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Biztos hogy július 15? Az tegnap volt..
2015. júl. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha késik vegyél tesztet.Bár szerintem kicsi az esély.
2015. júl. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
jaj én hüly egyel lejjebb olvastama dátumot 8.
2015. júl. 16. 14:01
 6/13 A kérdező kommentje:
a gyogyszereket neéha el is felejtettem beszedni 3 éve összevissza szedem mert nem tartottam fontosnak eza 6 . féle gyógyszerem eddig mindegyikkel volt bajom de eddig még nem volt baba a dologbol de amugy halasan koszonom szepen elore is a válaszokat :)
2015. júl. 16. 14:08
 7/13 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló szedésekor nincs peteérés.
2015. júl. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ha jol tudom viszont ki is lökődhet mondjuk pont egy remek szerelmeskedéstől és mert ugyebár nemszedtem rendesen :) de sebaj maximum amint lehetőségem nyílik rá tesztelek egyet hisz jobb ha biztosra megyek
2015. júl. 16. 14:31
 9/13 anonim ***** válasza:

Akkor tisztázzunk néhány dolgot:

Fogamzásgátló rendes szedése mellett az esetek 99%-ban nincs peteérés. Spontán peteérés sincs, elég csúnya is lenne.

Ha másfajta gyógyszert is szedsz mellette, akkor olvasd el a gyógyszerek betegtájékoztatóját, kérdezd meg mindkét orvost, illetve a gyógyszerész. Kicsi a valószínűsége, hogy mi itt tudni fogjuk, hogy hogyan hatnak egymásra a gyógyszerek.

Ha összevissza szeded a fogamzásgátlót, kihagysz szemeket, akkor kvázi szart sem ér. Mindig felmerül bennem, hogy ha valaki agyilag alkalmatlan a gyógyszer szedésére, akkor minek dob ki az ablakon több ezer forintot, miért nem választ más módszert, de nyilván erre még sosem kaptam választ egy érintettől sem...

Egy teszt választ adna a kérdésidre, mi itt nem látunk a testedbe, honnan tudnánk, hogy terhes vagy-e. Van rá esély, de mást nem tudunk mondani.

2015. júl. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
a választ hálásan köszönöm szépen néha szükségem van ilyen emberekre akik visszarántanaka földre és azt mondják észnél légy hülye lány igazából személyszerint én sok betegség miatt nem szedtem rendesen eleinte igen csak úgy egy fél éve nem és tudom hogy innen senki nem lát bele a dolgokba csak jelne pillanatban eléggé szószerint egyedül vagyok ráadásul pénz nélkül és ezt találtam az egyetlen támogató megoldásnak ha most először írok itt egy kérdést de hálásan köszönök szépen mindent amint lesz fizum jöhet a teszt : )
2015. júl. 16. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!