Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát várok e fogamzásgátló...

Babát várok e fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés
3 éve rendszeresen szedek fogamzásgátló tablettát. De az utóbbiidőben gyomor fekélyem volt és kaptam egy domperidon nevű kapszulát aminek elvileg elég nagy a hormon tartalma a párommal 2015 07 15 in voltunk együtt meg persze előtt utána is párszor de ekkor volt peteérésem azóta folyamatosan pisilni járok pedig nagyo nagyon rossz ivó vagyok (max 1 liter naponta ) görcsölök mintha meg akarna jönni nyilaló érzéseim vannak odalent a petefészkemnél illetőleg egyik nap csak kicsit pecsételtem viszont nem feszülnek a melleim egyántalán és nem érzékenyek viszont megjelent mind a két mellemen két nagyobb ér is ami nagyon látszik +kicsit 2 napja émelyget a digitális menzi naptárram szerint 3 napot késik de mibvel gyógyszert szedek így lehet hogy csak azért nem jön meg mert ugye a következő levelet szedem már sajna most tezstet még nem tudtam venni mert diák vagyok és még nem kaptam fizut de kiváncsi vagyok vajon babát várok?
2015. júl. 16. 13:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ami reméljük negatív lesz,ha egy pár száz forintos tesztre sem futja.
2015. júl. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
egy 18 éves lány vagyok akit a szülei ithhon hagytak pénz nélkül 2 hétig mert nyaralni mentek a párom 40 kilométerre vantőlem és azért nem hagytak pénzt mert bevásároltak ételből és italból zsebpénzt sosem kapok mert szegények vagyunk ők is sokáig kuporgatták össze a pénzt hogy 9 év után először elmehessenek alapjáraton o.yan iskolába járok ahol emelt társadalom ismeretet és pszichológiát tanulok imádom a gyerekeket már felneveltem a most 7 éves unokatesómat aki remek kisember lett imádom a ygerekeket boldog párkapcsolatban élek nagyon szeretem az embereket rendkívűl érzékeny emberke vagyok így az előző mondat kedves segítő emberke eléggé megbántott én egy rendkívűl értelmes embernek tartom magam nem én vagyok az első aki hasónlókat írt ki nekik mégis kedvesen válaszolnak az emberek nagy erő kellett ehhez ,hogy ezt írjam és sajnálom hogy a szövegemből egy buta libának tűnök vagy félre értettük egymást én nem akartam ezzel senkit bántani csak egyedül tanácstalan voltam és megértésre volt szükségem és a sok sok betegségem miatt nem tudtam ügyelni a gyógyszeremre nem azért mert hülye vagyok sajnálom ha ez így jött le és szerintem az ember intelligenciája nem a pénztárcájától vagy a feledékenységétől függ és ez most tényleg bánt mert bár önt nem ismerem attól még én nagyon a szívemre szoktam venni a dolgokat
2015. júl. 16. 15:53
 13/13 A kérdező kommentje:
áhh értem most esett le ön nem megbántani szeretett volna hanem arra gondoltmiből tartm el oh kérem neharagudjon :) kisség egyedül vagyok és így jött ki rajtam
2015. júl. 16. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!