Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt már hasonlóan valaki?...

Lues kérdése:

Járt már hasonlóan valaki? Most akkor mi lehet?

Figyelt kérdés
Január óta 26 naposak a ciklusaim. Ebből kiindulva júli 3-án volt ovum,17-én kellett volna megjönnie. Aznap reggeli pisiből időn túli pozit teszteltem. Ma reggel megint csináltam egyet,ami negatív lett,de még mindig nem jött meg. Most akkor mi van? Veszek még tesztet,de érdekel a veményetek,tapasztalatotok!!
2015. júl. 20. 07:57
 1/2 anonim ***** válasza:

PÁr napon belül valószínűleg meg fog jönni. Elindulhatott egy terhesség, ezért vastagabb valószínűleg a méhnyálkahártyád, de mégsem tudott jól megtapadni, ezért ki is ürült a HCg a szervezetedből. lehet, hogy kicsit nehezebben lökődik le a megvastagodott nyálkahártya.


NÁlam legalábbis többször is előfordult már hasonló, és ez volt a magyarázat. Természetesen biztosat csak orvos tud mondani UH után.

2015. júl. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Csináltam egy másik fajtát is és az is negatív lett. Az orvossal szerintem várok még pár napot ha nem jönne meg. Azért vagyok tanácstalan,mert mindig pontosan megjött.
2015. júl. 20. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!