Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik terhesvitaminban van a...

Melyik terhesvitaminban van a legtöbb E vitamin?

Figyelt kérdés
Esetleg tudtok olyan ételeket is mondani, amiben jelentősebb mennyiség van ebből a vitaminból?

2015. aug. 8. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet kapni kimondottan e vitamint patikaba, tobbfele kiszerelesben ha kell kiegeszites
2015. aug. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm, hogy válaszoltál!

Semmilyen vizsgálatom nem volt, ami bizonyított volna, hogy hiányom lenne belőle, csak ahogy utánaolvastam, akár még az is lehet, hogy egy nagyon picit kevesebb van bennem belőle, mint kéne... Szóval mivel az E-vitamin zsírban oldódó, túl lehet adagolni, így külön nem szívesen szedek orvosi papír nélkül... (Pláne, hogy elkezdek szedni valamilyen terhesvitamint, és abban is lesz vmennyi...)

2015. aug. 8. 18:43
 3/5 anonim ***** válasza:
800 mg szedtem, nekem nem mondta a doki,hogy túl lehetne adagolni.
2015. aug. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, aztán én is olvastam a válaszom után, hogy ez ebben különbözi a többi zsírban oldódó vitamintól, hogy nem lehet túladagolni... :)

Köszi a választ!

2015. aug. 9. 14:57
 5/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam, megírom, hátha még majd valaki kíváncsi lenne a válaszra, kibogarásztam, hogy a Gravidában van a legtöbb, legalábbis a Gravida (20 NE, ami ebben az esetben pont 20 mg), az Elevit (15 mg) és a Femibion (13 mg) közül.
2015. aug. 10. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!