Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ilyen sok a rosszindulat...

Miért ilyen sok a rosszindulatú Anyuka itt gyk-án?

Figyelt kérdés
Az anyagiaktól kezdve a tápláláson át, mindenben csak az egymásnak feszülés. Elég csak néhány kérdést elolvasni. Miért nem lehet elfogadni a másikat úgy, ahogy van, vagy nem foglalkozni vele?
2015. márc. 12. 18:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Sok otthon ülő feszült ideges anyának ez már szinte hobbi, itt veszekedik ki magukat, hogy kicsit feldobják az unalmas napjaikat.
2015. márc. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nap végén kiengedik a gőzt :) De nem csak itt van vitatkozás hanem Hoxán is (ahol mindenki neve látszik) és a játszótéren is.
2015. márc. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
A véleménykülönbség nem mindig rosszindulat. Ha meg valaki kötekedős kedvében van, nem kell felvenni a kesztyűt!
2015. márc. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%
Írnál konkrét példát? Lehet, hogy én olvasok felületesen, de olyan hűdenagy feszüléseket még nem láttam.
2015. márc. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%
Ezt a kérdést minden nap kiírja valaki. És tényleg írnál egy példát?
2015. márc. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy sokan feltesznek egy kérdést, és ha olyan választ kapnak, ami nekik nem tetszik, akkor egyből megsértődnek/kiborulnak. Aztán jönnek azok, akik egyik vagy másik mellé állnak/értenek egyet, és utána úgy egymásnak tudnak feszülni, mintha az életük múlna rajta. Én sem értem, de nem csodálkozom, mikor az utcán is olyan fejjel és olyan stílusban közlekednek az emberek, hogy borzalom. Mindenhol ez megy sajnos, és már az a megdöbbentő, ha kedvesek az emberrel... legalábbis nekem ez a tapasztalatom, de másoktól is ezt hallom, szóval azt hiszem, nem vagyok egyedül vele.
2015. márc. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak itt, élőben is bunkók, akik eleve bunkók, függetlenül attól, hogy anyuka vagy nem. Ma is sikerült találkoznom egy díszpéldánnyal a boltban. Két nagy lánya mellett kötekedett velem, mert nem tudta feldolgozni, hogy melyik a bejárat meg a kijárat és hol van a sor eleje meg vége... No comment.
2015. márc. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
egy részük elég keserű és itt éli ki magát.más nem tudja elfogadni,hogy nem az van,amit ő gondol helyesnek. pl. mikor kérdezte valaki,hogy ehet-e a boltba a gyerek,vagy mibe viszik ki sétálni, vagy ennyi-annyi pénz elég-e még 1 gyerekre,igény szerint vagy 3óránként etessen-e, stb stb. bírom mikor valaki tök hasznos választ ad,és azért pontozzák le mert nem tetszik.
2015. márc. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nézz át a politika témakörbe, és az itteni válaszolok földreszállt angyalok lesznek :). Egyébként hasonlóan gondolom én is mint az előttem szólók. Mindenkiben sok a frusztráció, nehezen tudják elfogadni a másik véleményét, és mindenki a saját szubjektív igazságát tartja az egyetlennek, a jónak, a helyesnek. Sokszor már eleve a kérdés is provokatív.
2015. márc. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hjaj oda már be se merek nézni :D
2015. márc. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!