Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti a mostani világban be...

Ti a mostani világban be mertek vállalni újabb gyermeket? Amikor attól kell félni, hogy minket mikor üldöz el hazánkból az IÁ?

Figyelt kérdés
Van egy 4 éves lányom, de én pl. nem mernék szülni még egy gyermeket a mostani helyzetre tekintettel. Nem szeretnék 2 gyerekkel menekülni, ha tegyük fel nem elégszik meg az ISIS a mostani térhódításaival, ami hatására több ezer ember elmenekült a saját kontinenséről, és Európára fognak törni. Mi hova fogunk menekülni???? Ti így be mertek most vállalni újabb gyereket? Én félek.
2015. szept. 5. 14:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
27%

elso vagyok, mi Svájcban élunk, de igy se vállalunk második gyereket.

ugy gondolom itt vagyunk leginkább védve! ettol fuggetlenul nem akarunk másodikat...mert ki tudja mi fog torténi az elkovetkezendo években..én már Magyarországra is félek hazamenni, a család Szegeden lakik..karácsonyra mentunk volna, de inkább jojjenek ok.

2015. szept. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én is szegedi vagyok :(
2015. szept. 5. 15:24
 13/14 anonim ***** válasza:
44%

En is svájci vagyok 😉

Es igen epp babat várok es lesz majd kistestvére is.


Ilyen hulyeseg miatt majd legyek boldogtalan egész eletembe?


Johogy előre ki nem nyirjatok magatokat a nagyy félelemben 😝

2015. szept. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
30%
Ugyanezen okok miatt gondolkozunk mi is, legyen-e több gyerek. én teljesen értelek.
2015. szept. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!