Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuteszt képpel, vélemény?

Ovuteszt képpel, vélemény?

Figyelt kérdés

[link]


Felülről kezdve: 13. ciklusnap, 14. cn, 15. cn, 16. cn reggel, 16 cn este, 17. cn reggel, 17. cn dél. (utolsót az előbb csináltam)


Ez az első hónapom amiben ovutesztelünk. Ez a mai utolsó már pozitív szerintetek, vagy még este is nézzem? Az ultrahangon 21*22 mm a tüsző (ez tegnapi adat)


Köszi a válaszokat előre is.



2015. szept. 22. 12:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

a sok tüszős vagyok :)


én arra jutottam, hogy hőt nem kellene mérnem,mert tiszta stressz vagyok tőle.ugrál a hőm fel le :-/

de az ovuteszteknél megmaradok, legalábbis a mostani márkánál :)

2015. szept. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
:) legjobb lenne ha egyikkel sem kellene foglalkozni.. magában az is megtévesztett már többször, mert kicsit nekem is ugrál, meg én nem tudok a munkám miatt minden nap ugyanakkor kelni. Közel ugyanakkor tudok, de pontosan nem, és ugye ez is számít. Annyira szurkál a hasam.. hihetetlen. Mintha valaki a köldökömbe dugott volna egy botot es szurkálna lefelé.
2015. szept. 29. 20:09
 23/25 A kérdező kommentje:
most voltam a rossmannban es a facelle ovuteszt akciós eppen.. én mondjuk most terhessegiert mentem, de valami 1200ft volt 5 db. remelem a hcg tesztje is megbizható
2015. szept. 30. 13:26
 24/25 anonim ***** válasza:

szia,


a sok tüszős vagyok :)

nálunk úgy alakul, hogy tegnap 8 dpoval pozit teszteltem :)


tegnap délutáni pisiből:

[link]


majd este:

[link]


és ma délben:


[link]


12.én kellene megjönnie :)

2015. okt. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
:) :) Gratulálok!!! Nagyon remélem minden rendben lesz veletek. Nekem késik, de nem lett pozitív egy tesztem sem. Olyan érzésem van mintha mindjárt megjönne napok óta. Szerintem ez is lesz sajnos. Na de mimdegy ia, lényeg, hogy neked tényleg nagy gratu!
2015. okt. 7. 06:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!