Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuteszt képpel, vélemény?

Ovuteszt képpel, vélemény?

Figyelt kérdés

[link]


Felülről kezdve: 13. ciklusnap, 14. cn, 15. cn, 16. cn reggel, 16 cn este, 17. cn reggel, 17. cn dél. (utolsót az előbb csináltam)


Ez az első hónapom amiben ovutesztelünk. Ez a mai utolsó már pozitív szerintetek, vagy még este is nézzem? Az ultrahangon 21*22 mm a tüsző (ez tegnapi adat)


Köszi a válaszokat előre is.



2015. szept. 22. 12:45
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom, hogy elvesztetted a babákat.

A terhességi tesztjeim a fastestrol vannak One step 10mlU/mles ilyen kék feliratos, de azt még nem használtam, mert ugye megjott elozo hónapban. Köszi a képet előre is. Van még valamilyen, mert egy barátnőmnek maradt par és odaadta. Neki már nem kell, mert 2 hét múlva jön a második kisfia. Az is netes, de ő ebayről rendelte anno.

2015. szept. 23. 18:41
 12/25 anonim ***** válasza:

itt a 10.napi,a mai ovutesztem :)

ez az a márka amit belinkeltem.


[link]

2015. szept. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

van, hogy mi is ebayről rendelünk.

a kisfiammal mikor terhes lettem akkor egy ebay-es méregdrága terhességi teszt mutatta ki, hogy van lakóm. aznapra lett volna MRI időpontom. akkor még a többi magyar teszt semmit se mutatott,egy csíkosak voltak :) így nem mentem el MRI-re, és milyen jól tettem :)

2015. szept. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Szuper, venni fogok egy ilyen tesztet ha kelleni fog. Ezen tényleg látszik, az enyém tegnapra olyan lett, hogy még szellemcsík sincs... semmi csak a kontroll és amit linkeltem, az volt a legerősebb majdnem 2 csík egész idáig.

Milyen kísérteties hasonlóság... jövőhéten kell mennem tüdőszűrőre. :)

2015. szept. 24. 06:11
 15/25 anonim ***** válasza:

szia,


hoztam képet a ma esti lh tesztről :)

12.ciklusnap:


[link]


és ez a görbém hozzá :) :


[link]

2015. szept. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Na, nekem ilyen nem volt egyszer sem eddig :) Mindegy én most abba is hagytam a tesztelést. Voltam dokinál, minden okés, a teszt valószínű nem volt jó, vagy nem jókor csináltam. Igazából mindegy is. Most várok, 10 nap múlva kell újra mennem ultrahangra.
2015. szept. 25. 16:54
 17/25 anonim ***** válasza:
drukkolok nagyon,hogy pozit tesztelj :)
2015. szept. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Köszi szépen , én is neked. Majd írjál, hogy alakult.
2015. szept. 25. 19:12
 19/25 anonim ***** válasza:
ez a one step teszt kaki. amúgy az utolsó teszted már pozinak számít ennél a fajtánál. én ebben a hónapban úgy jártam, hogy lett egy ugyan ilyen mint neked 17. cn délben le is esett a hőm, majd nagyon lassan megindult felfele, aztán pár nappal később iszonyatos ovus fájdalmat éreztem pedig azt hittem már túl vagyok rajta. csináltam egy tesztet este és ugyan olyan lett megint csak mint a tiéd, viszont előtte való napokon már negatív volt egyértelműen. na utána megint lesett a hőm majd újra megindult felfele.... de most igazából az a lényeg hogy a one step teszt ennél erősebb nem igen lesz szóval az a véleményem hogy pozitív
2015. szept. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Erre jutottam én is, mert ultrahangon nézte az orvos és 17. napon volt szerinte az ovulációm. 7. dpo-n vagyok, semmi különöset nem érzek, fáj a mellem, de máskor is volt már ilyen mielőtt megjött. Vasárnapnál előbb nincs sok értelme tesztelni, de ha aznap nem jön meg akkor vasárnap-hétfő reggel fogok. Addig mérem a hőmet, az szépen megemelkedett plusz időpontom van a nődokimhoz hétfőre, bár nem emiatt, de ha úgy alakul meg is nézethetem magam újra ultrahangon. Mondhatnám, hogy hosszú hét lesz, de szerencsére sok a munkám és remélem gyorsan el fog telni. Azt hiszem én ezt az ovuteszt dolgot ezentúl kihagyom az életemből, mert bennem sok negatív érzést előhozott az, hogy sosem lett olyan, mint a képeken. A franc sem akar aggódni, maradok a hőmérőzésnél, az legalább nem fogy el a ciklus felére. Köszi a választ!
2015. szept. 29. 08:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!