Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nyaralás kihat a teherbeesés...

A nyaralás kihat a teherbeesésre? Végigszexeltük a nyaralást, nagyon boldogok vagyunk, ott kérte meg a kezem, és ez felvillanyozott minket. Termékeny napjaimban voltam, mennyi az esélye? Megszakítás volt csak.

Figyelt kérdés
Nem lenne ellenemre, csak most gondoltam bele. De végülis 25 évesen ideje lenne már. :)

2015. szept. 30. 14:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%
Tény, hogy fiatalon sokkal könnyebb a szülés, könnyebb a gyereknevelés de attól még nem vagy elkésve.Decemberben leszek 27 nekem van itt az ideje!Már "csak" egy kedves humoros jóképű pasi kell hozzá :D
2015. szept. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

8 es fel eve vedekezunk megszakitassal a ferjemmel. 2 kisfiunk van es most varom a harmadik babankat , a ket fiunk elso vedekezes nelkuli honapban fogant, harmaska meg a 4. probalkozos honapban.

Jah es a naszutunkat mi is vegig szexeltuk megsem lettem terhes :)

2015. szept. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :)


12-es, tudod, van, aki tanul és képzi magát, hogy aztán ne minimálbérből kelljen eltartani a gyerekeket.

2015. szept. 30. 22:35
 14/16 anonim ***** válasza:
62%
12-es ezt a sok baromsagot melyik 18 eves 3 gyerekes intelligens baratnodtol hallotad? :) inkabb te olvashatnal kicsit a temaban. Egyebkent, ha mar statisztikakrol esik szo, a kesoi gyerekek pont hogy intelligensebbek. Legalabbis a statisztikak szerint. A szules meg semmivel sem nehezebb 30 felett, kepzeld :) :)
2015. okt. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg inkabb ne legyen stabil kapcsolatom csak a gyerekemnek ne legyen semmi baja.*
2015. okt. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, ehhez csak gratulálni tudok, légy büszke rá...
2015. okt. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!