Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk, ez volt a...

Babát szeretnénk, ez volt a 2. próbálkozós hónap.36. Ciklusnapon teszt negativ, hőm nemvárt napja előtt 1nappal elkezdett emelkedni, azóta is fenn van. Volt már valaki hasonló helyzetben, hogy baba lett belőle?

Figyelt kérdés
Augusztus 27.-e volt az utolsó menstruációm kezdete. 26 napos ciklusaim vannak, sosem késik. Mikor megjön, az első néhány órában nagyon erősen szoktam görcsölni. Nemvárt napja szeptember 21.-e volt, este elkezdtem görcsölni, azthittem megjön, de csak 10 perc erős görcs volt, majd elmúlt, és azóta sem jött meg. A hőm a nemvárt előtt 2nappal felment 0.4 tizeddel, majd azon maradt 7 napig, két nappal ezelőttig, majd még feljebb ugrott 0.2 tizeddel. Jelenleg 36.6-36.7. Ez nálam nagyon magasnak számít. 31.napon nőgyógyász megvizsgált, kézi vizsgálat volt, eltérést nem talált amiért késhetne, de babára utaló jelet sem érezett, egy hét múlvára, a 38.napra megyek ultrahangra. Tapasztalatok hasonló helyzetről?

2015. okt. 1. 12:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
na mi volt a dokinal ?:)
2015. okt. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Megnéztek ultrahangon, nyálkahártyavastagság 9.1mm, uterusban petezsák nem látható, adnextájakon és kismedencében kóros nem ábrázolódik, kimenő diagnozis: sine morbo(vagyis egeszseges vagyok). Nődokim szerint kimaradhatott ebben a ciklusban a menstruációm, vagyis a tüszőrepedés is, elvileg most majd megjön valamikor hó közepén, azt mondja ilyen előfordul, pillanatyni hormonzavar lehetett, de ha október 25.-ig nem jön meg újra, akkor gyógyszerrel meghozzák. Csak azért furcsa ez nekem, mert a ciklusom legelején voltam ultrangon, és látszott tüsző a jobb petefészekben. Na mindegy, megîrom majd, hogy mi a helyzet ha megjön, vagy lesz bármi fejlemény.
2015. okt. 2. 14:42
 13/18 A kérdező kommentje:
De a rövid (26napos) ciklusomhoz nézve is még csak 12 napja késik... És még sosem maradt ki vagy késett mensim... :/ picikét még reménykedek... :)
2015. okt. 2. 16:09
 14/18 anonim ***** válasza:
ertem , hat oszinten lehet nekem is csak szimplan kesik , nem is tudom .... nekem hosszabak is a ciklusaim ...
2015. okt. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Ma délelőtt megjött :/ :) új hónap próba :)
2015. okt. 3. 14:16
 16/18 anonim ***** válasza:
lehet azer mert felbojgatta a szervezeted :D :D
2015. okt. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
amugynekem is nyilal a hasam de meg semmi jel
2015. okt. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Mindenesetre az eddig fix 26 napos ciklusombol, lett majdnem 40.nap mire megjött :/ :) sebaj, örülök, hogy megvan, legalább nem aggódok komoly hormonzavaron :) új hónap új kezdet :)
2015. okt. 3. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!