Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 honapos a babam, csaszarral...

3 honapos a babam, csaszarral szuletett. Hogy vedekezzunk? A parom annyira fel egy ujabb terhessegtol, hogy azt mondja ovszer nem eleg, szedjek tablettat is. Viszont amig szoptatok ( remelem meg sokaig ) nem akarok. Igy viszont semmi szex.

Figyelt kérdés
Felek, hogy ramegy a kapcsolat. Mit ajanlotok ?
2015. okt. 3. 01:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Óvszer...
2015. okt. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nevetségesnek tartom, ahogy a párod hozzá áll a témához. Bár ezek szerint védekezés terén már voltak gondjaitok, máskülönben nem aggódna ennyire. Kapcsolatunk elején például gumi plusz megszakítás volt. Vagy létezik spermicides gumi, Pharmatex plusz gumi. De én nem kombinálnám, ha tudjátok használni...
2015. okt. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

A paromnak mar van egy gyereke az elozo kapcsolatabol, es ezert fel annyira egy ujabb terhessegtol mert harmat most nem tudna eltartani.

2-3 ev mulva szeretnenk a kovetkezot. Ugy tervezi, hogy addig nincs szex.

En viszont nem tudok igy elni, mint valami tenyeszallat !


Tudom, hogy van olyan fogamzasgatlo amit lehet szoptatas alatt is szedni, de attol apadhat a tej, es azt nem kockaztatom meg, nagyon sokat tettem erte, hogy legyen eleg tejem, 6 hetembe telt.


Spiral mellett is hallottam olyat, hogy teherbe estek, kicsit felek, hogy ereznem belul, nem kellemetlen ?


Koszi a valaszokat !

2015. okt. 3. 14:47
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a férjed el kellene küldeni pszichológushoz. Vagy pedig az óvszeren kívül van más baja is (veled) vagy saját magával.
2015. okt. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem értem, hogy emberek, akiknek annyira rossza kapcsolata, hogy egy ilyen problémát is képtelenek megoldani, megbeszélni, hogy jutnak el a gyerekvállalásig.


Na mindegy, írtam, hogy a szoptatás jó kiegészítő védekezés, ennyi.

2015. okt. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én nem is javasolnám a terhesség alatt szedhető gyógyszert..

Én elvileg nem szedhetnék normálisat csak egy komponensűt. A doki ajánlott egyet, azt mondta, hogy ezt szülés után szokták használni, szoptatás alatt. Persze szedjem óramű pontossággal és azért 6 hetente teszteljek.. Hát mondom kösz nem, ez ám a felszabadult szexuális élet.


Anyum is orvos, inkább felírattam vele egy normálisat, vállalva a kockázatot a trombózisra. (ami amúgy az én esetemben minimalizálva van)


Tudom ez így önmagában nem segít rajtad, mert nem szedhetsz normál gyógyszert, viszont le akartam írni a szoptatós tablettával kapcsolatos "tapasztalatot".


Azt tudom javasolni, hogy védekezzetek gumival és akkor húzza ki épp mielőtt elmenne.

2015. okt. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Én nem is javasolnám a terhesség alatt szedhető gyógyszert.. "


Terhesség alatt milyen fogamzásgátlót kell szedni??? :-D

2015. okt. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem azt akartam írni. :D A terhesség után/szoptatás alatt szedhetőre gondoltam. :D
2015. okt. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

a miréna, nem hagyományos spirál..a hagyományos spirál mellett tényleg teherbe lehet esni, de a miréna mellett szinte kizárt. mondom, jelenleg ez a legbiztonságosabb modja a fogamzásgátlásnak (nem a gyogyszer, és nem is az ovszer)

egyébként meg nem lehet érezni és a vérzést is leredukálja.

2015. okt. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!