Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja október utolsó...

Ki nem várja október utolsó hétre? És ki az, aki már a másodikat szeretné?

Figyelt kérdés
Mi már jó ideje akarunk másodikat, de az első sem jött könnyen. Kíváncsi vagyok van e itt vki hasonló cipőben.

2015. okt. 12. 14:09
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Terhesseggel egyidoben derult ki, mire endokrinologushoz kerultem a korzeti ugy felrekezelt h az elso trimesztert 17-es tsh-val csinaltam vegig, amirol azt olvastam h hulye lesz a gyerek, ha egyaltalan megmarad. Endokrinologus meg ki volt akadva az ertekeimen
2015. okt. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
Na szoval igy... drukk nektek a tesohoz! Kozben rammaszik, igy nem lehet fogalmazni!!!....
2015. okt. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:
Hat amig nem jon meg van remeny. Csak a hom ne lenne ilyen fos...
2015. okt. 15. 09:26
 14/51 A kérdező kommentje:

17es tsh? Nagyon meredek! Es most mennyi tjroxint szedsz?

Nekem a doki azt mondta 2 alatt legyen babahoz es nekem 4 volt a legtobb, viszont ezen kivul mas bajajm is voltak.

Most minden ok azokkal csak kell peteeres serkentes ha most sem sikerul...

2015. okt. 15. 09:28
 15/51 anonim ***** válasza:

1 korul kell legyen babahoz. Nekem autoimmun pajzsmirigy-betegsegem van, de az ertekeim jok voltak ezert nem kellett gyogyszert szednem. Viszont amikor terhes lettem, tulmukodeses lettem, ami akar normalis is lehet terhesseg eseten. Viszont a tulmukodes derult ki elobb, nem a terhesseg, erre adott a korzeti rossz gyogyszert, ami miatt nagyon durvan alulmukodeses lettem, es csak a masodik trimeszterre sikerult beallitani :( terhesseg alatt vegig eutyrox 75-ot szedtem. Szules utan viszont csak 25-oset, azt is csak mutatoba, mert mondtam az endokrinologusnak h szeretnek meg babat. De ez most kb olyan mintha nem szednek semmit, olyan kis adag. Ertekeim jok voltak legutobb.

Hom nekem is 36,6 stabilan :) ez a megemelkedett. Csak 2-3 tizedet enelkedett alaphohoz kepest, de utanaolvastam, es nem baj. Gyakorin azt mondjak, 37 korul kell lennie es minimum 4-5 tizedet emelkedni, de ez hulyeseg. Nem innen kell tajekozodni fontosabb temaban :)

2015. okt. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:

Bogonya és a többiek hogy vagytok?

Mértek hőt?


Én ma reggel megmértem és picit feljebb ment (36.5). Nem magas de nem is túl alacsony ahhoz h megjöjjön. Keddre nem várom.


Hőgörbém nincs,meg nem is ovuteszteltem. Már az elsőnél belefáradtam kicsit ebbe.

Én nem is tudom, az hogy bírja, akinek sokkal több ideig nem sikerül.

2015. okt. 16. 11:21
 17/51 anonim ***** válasza:
Sziasztok! En 27.-ére nem várom. Második baba lenne! A fiamra 6 honapot vartunk mire osszejott, most 27 hos. Ez a masodik probalkozos honapunk. Drukkolok mindenkinek!
2015. okt. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:

Akkor mi egy napra nem várjuk!😃

Ez a 6.védekezés nélküli hónap,júliusban 4napja késett,2 pozitív teszt után végül megjött.Utólag tudom,hogy nem voltam teljesen felkészülve fejben és lélekben.Na,de most...alig várom a két csíkomat!Csak nem fogom kibírni, hogy ne kezdjek el tesztelgetni ideje korán! ☺

2015. okt. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
Sziasztok. 3-as vagyok. tegnap előtt iszonyatosan nyilalgatott a méhem, a .hüvelyembe is kisugárzott. Ma pedig tejszerű folyásra lettem figyelmes. Nem élem bele magam, sokszor estem pofára. Szerintem hétfőtől elkezdek tesztelni.
2015. okt. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:

Szia 3-as! En kettes. Szinten 23-ara nem varom. Nem korai meg nagyon hetfon tesztelni? En legalabb szerdaig varok, de meg valszeg az is korai lesz.

Esetleg van, aki meg szoptat? Az vajon nagyon megneheziti a dolgot?

2015. okt. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!