Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja október utolsó...

Ki nem várja október utolsó hétre? És ki az, aki már a másodikat szeretné?

Figyelt kérdés
Mi már jó ideje akarunk másodikat, de az első sem jött könnyen. Kíváncsi vagyok van e itt vki hasonló cipőben.

2015. okt. 12. 14:09
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
én 24-re nem várom, nekem a derekam majd le szakad, nem tudom összefügg-e, illetve a melleim ...... hát az borzalmasan fáj ..... ennyi a tünetem, de akár ez a menzi miatt is lehet, kiderül .... én pénteken tesztelek, persze ha addig nem jön meg ....
2015. okt. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:

Sziasztok! :) ismet en vagyok (17-es)

Egesz delutan gorcsol a hasam, olyan mintha megjonne, pedig jovo keddre nem varom. Szerintetek ez mar jelent valamit? Jajj ugy szeretnem ha most sikerulne! :) Akkor kb a fiam szulinapjara esne a szules varhato datuma :) meglepo es vicces lenne :)

2015. okt. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:

Most voltam wn-n csajok es volt egy minimalis verzesem! Nem csoda hogy gorcsolt a hasam egesz delutan (meg most is)! Pedig eddig nem volt ket menzi kozott verzesem!

:) remelem ez a beagyazodasi verzes :)

Utolso voltam

2015. okt. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 A kérdező kommentje:

Reméljük beágyazódás akkor.

Majd írd meg mindenképp mi lett!


És a többiekkel mi újság?

2015. okt. 21. 14:06
 35/51 anonim ***** válasza:
Veled mi van Kerdezo? Megjott vegulis?
2015. okt. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:

Igen, ma reggel. E ciklusban kezdem a Clostyt :(

Többiekkel mi a helyzet? Főleg akik 23ra nem várják.

2015. okt. 22. 08:38
 37/51 anonim ***** válasza:
2-es megint. Haat nekem felment a hom, csinaltam lh jostesztet ma reggel, ami erosodott a hetfoihez kepest joval, es semmi hasszurkam nincs, ami szinten gyanus... de mondom, ilyen tsh ertekkel sok esely nincs
2015. okt. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Fogalmam nincs mit gondoljak...17-én volt sűrű nyákom,hasszurka (ez volt a 18.nap),gondoltam peteérés.Ehhez képest 20-án és ma is volt nyák!Most mi lehet ez???

2015. okt. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
én nem vártam 24-re, ehhez képest ma megjött ..... sebaj, majd következőre :-) szorítok mindenkinek :-)
2015. okt. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
3ik vagyok. mára nem vártam. A tesztem negatív. Igaz nem jött még meg, de tuti meg fog. a fiamat 10ik dpon mutatta a teszt. :(
2015. okt. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!