Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja október utolsó...

Ki nem várja október utolsó hétre? És ki az, aki már a másodikat szeretné?

Figyelt kérdés
Mi már jó ideje akarunk másodikat, de az első sem jött könnyen. Kíváncsi vagyok van e itt vki hasonló cipőben.

2015. okt. 12. 14:09
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:

Az még lehet pozitiv. En is mara nem varom, van egy reggeli vizeletes full pozi lh jostesztem, tegnap picit halvanyabb volt, hetfon teljesen negativ. Marmint a josteszt.

tunetek semmi. Semmi jele h meg akarna jonni. Holnap reggel tesztelek hcg. Terhessegi teszt tegnap nem reggeli vizeletbol meg negativ volt.

szerintetek?

2015. okt. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 A kérdező kommentje:

Hatha legalabb neked osszejott :)

En sosem josteszteltem szoval nem tudom velemenyezni. De a legtutibb ha megvarod mig kesik... Persz ezt en sem birom ki sokszor.

2015. okt. 23. 17:01
 43/51 anonim ***** válasza:
Még én se, de ez most egy érdekes experiment nekem. Ha hazudik, én se használom tobbet. Holnap reggel mindenesetre kiderul :)
2015. okt. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
Hat pedig ez bizony pozitiv :) 2-es vagyok a 17-es tsh-val...csak akkor tenyleg nem ertem h miert mondjak h 1 korulinek kell lenni teherbeeseshez...mindegy, kezdjuk elolrol a stresszelest hetrol hetre :)
2015. okt. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 A kérdező kommentje:

Gratulalok! Ez a baba nagyon jonni akart! Jelentkezz majd ha tul vagy az uhn. Meg gondolom tobb tiroxint kell szedned.

Nemem 1es tshval sem sikerult eddig. Kezdtem a clostyt ..

2015. okt. 24. 12:06
 46/51 anonim ***** válasza:

Koszi! Majd csak ket het mulva tudok menni uh-ra, addig nem er ra az apja. Endokrinologussal mar konzultaltam, azt mondta ok a nagyobb adag gyogyszer amit szedek. Hozza penteken megyek.

ez a Closty mi? Mire valo?

2015. okt. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:

Sziasztok! 17-es vagyok!


Ma vagyok a 15. Dpon, holnapra nem varom, ma teszteltem, de negativ! Viszont semmi jele hogy megjonne! Ha 11.-en volt peteres, es aznap este egyutt is voltunk, akkor mikor kellene kimutatnia a terhesseget? Kisfiamnal mar a nemvart elso napjan nagyon eros volt a csik! :(

Szerintetek?

2015. okt. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 A kérdező kommentje:

Closty: peteérés serkentő.

17-es: hát ha ma mág negatív, hnap lehet még belőle pozitív is. Amíg nem jön meg, ne csüggedj.

2015. okt. 26. 14:11
 49/51 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem lett ketcsikos. En se ereztem semmit, meg most se, ugyhogy az jo jel. Nekem menszi elott nem nagyon mutatott pozitivat a teszt. Menszi utan 1 nappal mar tuti biztosra kimutatja. Viszont az ovuteszt nekem nagyon bejott mint josteszt.
2015. okt. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Ez nem az en honapom lett! Elkezdtem barnazni, holnapra megjon! :( pedig a beagyazodasi verzes miatt nagyon remenykedtem benne! :(

Gratula a tobbieknek akiknek sikerult!

17-es voltam

2015. okt. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!