Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja október utolsó...

Ki nem várja október utolsó hétre? És ki az, aki már a másodikat szeretné?

Figyelt kérdés
Mi már jó ideje akarunk másodikat, de az első sem jött könnyen. Kíváncsi vagyok van e itt vki hasonló cipőben.

2015. okt. 12. 14:09
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem sajnos ma megjott. De nektek meg javaban megy a hajra! ;) En nagyon drukkolok ertetek!
2015. okt. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. A fiammal is 10 dpon, halvány, de egyértelmű pozitív lett a teszt.

úgy tervezem, hogy hétfő, szerda, pénteken tesztelek. De meglátjuk addig. :)

Viszont elég sok fehér tejszerű folyásom lett. Remélem nem szedtem össze semmit.

2015. okt. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:

Sziasztok! 17-es vagyok. Van valakinel valami ujsag? Pozi teszt? :)

Nekem 27.-en nem kellene megjonnie, de mar 2 napja hanyingerem van, es olyan fura a hasam... Nem tudom mire veljem, mert a fiammal semmi jele nem volt, csak az hogy nem jott meg. Viszont mensi elott sem szokott gorcsolni a hasam, hanyingerem meg szerencsere kb evi 1* van, de most mar ket napja!

Szerintetek lehet ilyen koran jele, ha sikerult? A fiamnal aznap teszteltem mikor meg kellett volna jonnie es ugyanolyan eros volt mindket csik! Lehet akkor elobb is latszana? Mennyivel elobb erdemes tesztelni?

2015. okt. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Sztem ennyire koran nem erezhetsz terhestunetet bar nagyon ritkan a beagyazodastol kezdodhet ilyesmi. A legtutibb megvarni a mensi napjat sztem.

De nyugi en sem birtam ki. Ket nappal mensi elott negativ a 10es tesztem. Hnapra nem varom, meglatjuk reggel mit mutat a laznero... Ha nem 36.2 koruli a ho hanem magasabb tesztelek ujr.

Akik 23ra nem varjak: nalatok mizujs? Birjatok teszteles nelkul?

2015. okt. 19. 21:28
 25/51 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok. Tegnap voltam vervetelen. Tsh-m 17-es... :) :) ugyhogy a magam reszerol kiszalltam.
2015. okt. 20. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 A kérdező kommentje:

Kettes! Te nem 23-ra nem várod? akkor ezek szerint sikerült :)


Nekem leesett a hőm sajnos. Egyelőre még nem jött meg.

Várom a további híreket ;)

2015. okt. 20. 11:00
 27/51 anonim ***** válasza:

Neem! 17-es tsh-val eselytelen h sikerult, ezert irtam h feladtam. 23-ara nem vartam, de biztos meg fog jonni, mar hot se nezek :( emeltem inkabb a gyogyszetadagomat, amig kapok idopontot endokrinologushoz. Bar mentem volna hamarabb vervetelre...mindegy, nem hajt a tatar.

Hajra nektek!

2015. okt. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 A kérdező kommentje:
Jaj de hülye vagyok. HCGt értettem, nem TSHt... azért volt itt, akinek terhessége közben derült ki az alulműködés. Szóval amíg nem vérzel, nem esett le a hőd, van remény.
2015. okt. 20. 11:21
 29/51 anonim ***** válasza:
A remeny hal meg utoljara :) te mikorra nem varod?
2015. okt. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
Ja, mar latom, mara nem vartad. Akkor kis remeny meg neked is van, ha nem, akkor folyt. kov.
2015. okt. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!