Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki pontosan...

Van itt olyan aki pontosan tudja, hogy az utolsó pozitív LH-teszt napjához képest hányadik napon fogant a gyermeke?

Figyelt kérdés
Nekem tegnap volt nagyon erős pozitív tesztem, délután, de pont tegnap nem tudtunk együtt lenni...ma is csak este lesz rá lehetőség...ez már sokadik próbálkozós hónap, eddig mindig együtt voltunk LH teszt napján, utána lévő nap sőt harmadnap is.
2015. okt. 26. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia:)

3.gyerkőcöt várom,az első az LH teszt utan 4 nappal,a második 2 nappal,és az utolsó törpe 5 nappal utána:)sok sikert!És ne görcsölj rá!!

2015. okt. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ciklus 19.napján lett full erős a tesztem, így aznap délután (szerencsére pont szabin volt a párom) meg másnap este voltunk együtt. A 12. DPO-n pozit teszteltem már, szóval nem is tudom, hogy igazából melyik együttlétből fogant a babó, szerintem teljesen jó esélyed van akkor is, ha csak ma este lesztek együtt!!
2015. okt. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi. hát remélem, nagyon el vagyok szontyolodva, hogy pont tegnap nem tudtunk együtt lenni. ez még csak az 5. hónap, tudom hogy az átlag fél év, és már van egy gyönyörű lányom, nem kéne görcsölnöm, de napok óta azon aggódtam, hogy a peteérésem ne a hosszú hétvégére essen (családlátogatás), majd kiugrottam a bőrömből amikor tegnap pozitív lett végre a teszt (4 napot csúszott a pozi LH, ennek köszönhettem hogy megúsztam a hosszú hétvégét - már ez önmagában jel), erre pont tegnap benyögte a férjem hogy fáradt :S mit lehet tenni, mit nem, a szexhez két ember kell. tudom hogy rá vagyok görcsölve, de nem tudok ellene tenni.
2015. okt. 26. 14:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha az ovu előtti 3-4 napban együtt tudtatok lenni, az is esélyes.
2015. okt. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudtunk, mert akkor volt a családlátogatás....most csak a pozi teszt utáni nap játszott :( reménykedem azért, hogy nem csúsztunk le róla
2015. okt. 27. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!