Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Számomra megdöbbentő, hogy...

Számomra megdöbbentő, hogy milyen sokan alkalmazzák a megszakításos módszert, holott mindenki tisztában van vele, hogy mennyire nem megbízható. Miért alkalmazzák azok, akik nem akarnak gyereket?

Figyelt kérdés
Akik meg szeretnének, azok meg miért nem próbálkoznak élesben? nem igazán tudom megérteni az indokokat, amiket eddig olvastam, de ha valaki meg tudja magyarázni, írjon. saját tapasztalat is érdekelne, meg olyan is aki csak külső szemlélő, mint én is.
2010. márc. 18. 10:34
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Viszkettem tőle, meg folyásom lett. Ha mondjuk kipróbálnád a hüvelykúpot, ne "élesbe" próbáld ki. Helyezz fel egyet csak úgy. Ha nincsenek mellékhatások akkor jó. Én úgy jártam, hogy feltettem a hüvelytablettát, elindult az "akció" és úgy elkezdett csípni, meg viszketni, hogy iszonyat.
2010. márc. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

Értelemszerű, hogy se kiskamaszoknak, sem önfegyelemre képtelen embereknek nem ajánlott. De egy egészséges férfi, aki vigyáz arra akivel van, ki fogja időben húzni, mert igenis lehet érezni, mikor jársz közel hozzá. Én is megszakításos módszerrel teszem.


Erre mi a sablon válasz: Hát azt nem lehet, mert az elélvezés, és hát azt nem tudod befolyásolni, és hát az veszélyes, és és...


Fenéket. Ha nem tudsz megállni egy pohár bornál, és mindig mattrészegre hányásig iszod magad, akkor ne igyál amikor fontos hívást vársz, vagy más felelősségteljes dolgod van. Ugyanígy, ha tudod magadról, hogy nem tudsz megállni az elélvezés előtt, ne ezt a módszert használd. Ilyen egyszerű.


Mit nem értesz mindebben, kérdező?

2010. máj. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

14:17


Te férfi vagy? amit az előbb leírtál ok. de az előváladék is tartalmazhat spermiumot. azt meg nem nagyon lehet szabályozni.

2010. máj. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
22%

Az előváladékban csak akkor van spermium, ha közvetlen előtte (értsd aznap úgy, hogy nem volt közte fürdés, és úgy) volt nemi aktusod.


Egyébként ez irdatlan gyakori tévhit, hogy attól is lehet valaki terhes. Annak semmi más szerepe nincs, csak a vizelet savas hatását semlegesíti, mivel nálunk egyetlen nyílás van, ellentétben nálatok ahol ez két külön "csatornán" zajlik. :)


Az már más kérdés, hogy vannak akik nem alaposan tisztítják fürdésnél, de akkor meg önmagában előváladék nélkül is lehet fogantatás.

2010. máj. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!