Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jót jelentenek ezek az eredmén...

Jót jelentenek ezek az eredmények? Elegendő ez egy teherbeeséshez?

Figyelt kérdés
Uterus: r.nagy. 3 rétegű 10 mm-es endometrium. b.o ov. 29*34mm, j.o. ov. 30.24mm benne 18mm follic. ez a 16 napi vizsgálati eredmény volt. Akkor még nem volt tűszőrepedés. Utána éreztem másnap, h volt.

2015. nov. 6. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Eddig jó minden értéked :) A 16 mm-es follikulus nagyon jó, és a 10 mm-es nyálkahártya is jó :)
2015. nov. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. 2-ára nem vártam.. de nem is jött meg! a hasam kicsit fájdogál, de nem vészes. Csak a tesztem lett negatív. Nemtudom van-e okom még reménykedni :)
2015. nov. 6. 14:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek alakul egyformán a hcg szintje, simán lehetsz terhes. :) Van valami tüneted?:)
2015. nov. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hányingerem.. de nem tart soká, kicsit szédülök... de ezek nem folyamatosak... most kezdtem volna az inszem előtti vizsgálat sorozatot, erre nem jött meg.. nagyon halkan de még reménykedem.
2015. nov. 6. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!