Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességi teszt mikortól...

A terhességi teszt mikortól mutatja ki hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

hányadik naptól?ha teszem azt 6.-ától számoljuk.

elvégeztem egy tesztet rá egy hétre az negatív volt,de a mensim még nem jött meg.mostanában várható már késik.


2015. nov. 16. 15:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mármint az együttlét volt 6-án? Vagy mi?
2015. nov. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mit számolunk 6-ától?
2015. nov. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Negatívat 100%-osan soha nem mutat, mert lehet, hogy csak túl korán tesztelsz, vagy nagyon ritkán a gyorsteszt egyáltalán nem is mutatja ki a HCG-t bizonyos terhességeknél, csak az orvos tudja megmondani. Ha megjön a menstruációd (nem bármilyen vérzés, hanem tényleges menstruáció), akkor tuti nem vagy az, ha nem jön meg, de a teszt negatív, akkor még lehetsz.
2015. nov. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

hát 6.volt szex


hogyhogy nem mutatja ki az van ráírva hogy már a terhesség kezdeti szakaszától gyorsan

2015. nov. 16. 15:47
 5/12 A kérdező kommentje:
12.-én csináltam a tesztet negatív lett az eredmény..
2015. nov. 16. 15:57
 6/12 anonim ***** válasza:
6 napra rá még nincs kezdeti szakasz. A beágyazódás az együttléttől számítva kb két hét. Akkor érdemes tesztelni.
2015. nov. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem 12-én teljesen feleslegesen teszteltél, akkor még legrosszabb esetben be sem ágyazódott a megtermékenyített petesejt. Ha már késik, és negatív, akkor még egyet-kettőt tesztelnék pár nap eltéréssel. Illetve ha egyaltalan nem jön meg, én elmennék dokihoz is.
2015. nov. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért nem mutatja ki, mert korán teszteltél. A pozitív eredményt a HCG hormon jelenléte adja, ami a beágyazódást követően van a szervezetben. Eleinte olyan kis mennyiségben, hogy nem tudja még a teszt kimutatni, aztán 2 naponta duplázódik normális esetben. Viszont mint írtam, van olyan, hogy lassabban termelődik, vagy valami nem úgy működik, mint az átlagnál, ezért nem mutatja ki a teszt. Ha a papírját megnézed, rá is van írva, hogy ha az eredmény negatív, az nem jelenti azt, hogy tuti nem vagy terhes, de ha pozitív, akkor az vagy. Ezért mondtam, hogy menstruáció a biztos, vagy az orvos. Én 5-i együttlétből ma teszteltem először és nagyon gyenge pozitív eredményt kaptam. Ha 6-án teherbe estél is, leghamarabb 1-2 nap múlva lehet pozi a teszt, feltéve, hogy elég érzékeny tesztet vettél.
2015. nov. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De ha elolvasod a használati utasítást, rá van írva a tesztre, hogy a menstruáció előtt max 1-2 mutatja ki a terhességet (ha van) ugyanakkor a használati útmutató is azt ajánlja, hogy ha késik csak akkor érdemes. A kezdeti szakasz meg az együttlét utáni 14. naptól számolandó, mikor már megvolt a beágyazódás és elindult a folyamat. Ha most késik, most már érdemes tesztelni. :)
2015. nov. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Bocs, a 6.-át nem vettem figyelembe! Így ma 16-án még csak a 10. napon tartanál. Várj még 3-4 napot akkor érdemes tesztelni, ha addig nem jön meg.
2015. nov. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!