Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességi teszt mikortól...

A terhességi teszt mikortól mutatja ki hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

hányadik naptól?ha teszem azt 6.-ától számoljuk.

elvégeztem egy tesztet rá egy hétre az negatív volt,de a mensim még nem jött meg.mostanában várható már késik.


2015. nov. 16. 15:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Együttléttől számított 21-24. nap között, ha negatív, akkor szinte biztos, hogy nem vagy terhes, de addigra általában meg is jön, hacsak nem a ciklus legelején voltatok együtt.


A spermák maximális élettartama 5-7 nap, ha ezalatt volt peteérésed, és nem védekeztetek, akkor a megtermékenyítéstől számítova 14 nap kell, mire ateszt kimutatja, esetleg néha kellhet egy kicsit több, ha valakinek lassabban termelődik a hcg.

2015. nov. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

ohh értem de mivel előtte kihúzta így nem tudom remélem nem..


jó akkor ha héten nem jön meg veszek tesztet

2015. nov. 16. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!